تاریخ انتشار: ۲۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] تمام بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس در حرکتی مشابه در صفحات شخصی خود از اسپانسر تیمشان یعنی ۳۰۹۰ حمایت کرده‌اند. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پیش از آغاز بازی‌های این هفته امیر عابدینی در مصاحبه‌ای گفته بود که با جلسات متعدد مشکلات میان دو سامانه تبلیغاتی ۳۰۹۰ و ۳۰۴۰ حل شده و مشکلی وجود نخواهد […]

[ad_1]

تمام بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس در حرکتی مشابه در صفحات شخصی خود از اسپانسر تیمشان یعنی ۳۰۹۰ حمایت کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پیش از آغاز بازی‌های این هفته امیر عابدینی در مصاحبه‌ای گفته بود که با جلسات متعدد مشکلات میان دو سامانه تبلیغاتی ۳۰۹۰ و ۳۰۴۰ حل شده و مشکلی وجود نخواهد داشت. با آغاز این هفته اما مشخص شد که نه تنها مشکلات حل نشده است بلکه با استعفای طاهری و جنجال‌های به وجود آمده این قضیه به جاهای باریک‌تری هم کشیده شده است. پرسپولیسی‌ها که در هر دعوا و درگیری روی تعداد بالای هوادارانشان حساب باز می‌کنند این‌بار هم با بازی‌های رسانه‌ای و استفاده از فضای مجازی قصد دارند سازمان لیگ را تحت فشار گذاشته و در این دعوا برنده باشند.


به همین دلیل تمام بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس در حرکتی مشابه از اسپانسر تیمشان یعنی ۳۰۹۰ حمایت کرده و از هواداران خواستند که اس‌ام‌اس‌های طرفداری‌شان را به این سامانه ارسال کنند نه به سامانه ۳۰۴۰٫ این حمایت به دستیاران برانکو هم رسیده و آن‌ها هم از ۳۰۹۰ حمایت کرده‌اند. اتفاقی که نشان می‌دهد این اتحاد خودجوش نیست و از مسئولان بالا به بازیکنان و کادرفنی تیم دستور رسیده که باید از اسپانسر تیم حمایت کنند. 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس