تاریخ انتشار: ۲۳ اسف ۱۳۹۳

-سه شیخ اصولگرا نمی توانند فعالان سیاسی در جبهه اصولگرایی را نمایندگی کنند . به گزارش گذارنیوز ابوالقاسم رئوفیان،دبیر کل حزب ایران زمین  درباره جلسه سه نفره آیات یزدی ، موحدی کرمانی و مصباح یزدی و ائتلاف اصولگرایان با جبهه پایداری،گفت:بنده بارها گفته ام روشی که اتخاذ شده نتیجه آن اجماع نخواهد بود چراکه جبهه […]

-سه شیخ اصولگرا نمی توانند فعالان سیاسی در جبهه اصولگرایی را نمایندگی کنند .

رئوفیان

به گزارش گذارنیوز ابوالقاسم رئوفیان،دبیر کل حزب ایران زمین  درباره جلسه سه نفره آیات یزدی ، موحدی کرمانی و مصباح یزدی و ائتلاف اصولگرایان با جبهه پایداری،گفت:بنده بارها گفته ام روشی که اتخاذ شده نتیجه آن اجماع نخواهد بود چراکه جبهه اصولگرایی محدود به چند فعال سیاسی نیست .
وی افزود:ازآنجایی که در جبهه اصولگرایی گروهها ،افراد و فعالین سیاسی بسیاری  حضور دارند بنابراین باید نمایندگان تشکل های اصولگرایی در تصمیم گیری ها حضور داشته باشند خصوصا در رابطه با رسیدن به تصمیماتی که اصولگرایان باید به نحوی از اختلافات عبور کنند و با اتخاذ روش اقناعی در جهت وحدت حرکت نمایند.
این فعال سیاسی اصولگرا اظهار داشت:باید در تصمیم گیری های کلان و استراتژیک اصولگرایان نمایندگان این طیف عظیم حضور داشته باشند بنابراین این سه چهره اصولگرایی (آیات یزدی ، موحدی کرمانی و مصباح یزدی)که البته مورد احترام همه هستند نمی توانند فعالان سیاسی در جبهه اصولگرایی را نمایندگی کنند .
وی تاکید کرد:عدم امکان پوشش دادن همه طیف های اصولگرا مانع از دست یابی به اجماع خواهد شد.بنابراین این روش قابل قبول نیست و اگر کار به همین منوال پیش رود قطعا در انتخابات مجلس دچار چند لیستی خواهیم شد که این تکثر لیست ها به جریان اصولگرایی آسیب می زنند .درواقع باید روشی اتخاذ شود که به ارائه دو یا سه لیست منجر شود.
رئوفیان در ادامه درباره علت مخالفت علی لاریجانی با روند فعلی وحدت اصولگرایان ،گفت:نادیده گرفتن ظرفیتهایی که می توانند تاثیرگذار باشند در نتیجه این روش نمی تواند این ظرفیتها را درون خود حفظ کند و فردای روز مجلس بتواند با به خدمت گرفتن ظرفیتها در جهت ارتقای جایگاه پارلمان به وظایف خطیر خودش بپردازد بنابراین نه تنها آقای لاریجانی بلکه تعداد قابل توجه شخصیت های اصولگرای اثرگذار چنین روشی را نمی پسندند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس