تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اول رییس جمهوری تصویب نامه هیات وزیران درخصوص واگذاری اختیارات دستگاه های اجرایی تا پایان سال ۹۶ به واحدهای استانی مربوط در استان ها را به دستگاه های ذیربط ابلاغ کرد. به گزارش ایسکانیوز، در این ابلاغیه وزارتخانه های امور اقتصادی و دارایی، جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، نیرو، راه و شهرسازی، […]

[ad_1]

معاون اول رییس جمهوری تصویب نامه هیات وزیران درخصوص واگذاری اختیارات دستگاه های اجرایی تا پایان سال ۹۶ به واحدهای استانی مربوط در استان ها را به دستگاه های ذیربط ابلاغ کرد.

به گزارش ایسکانیوز، در این ابلاغیه وزارتخانه های امور اقتصادی و دارایی، جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، نیرو، راه و شهرسازی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و لیست اختیارات واگذار شده، اعلام شد.
بخشودگی جرائم و تقسط بدهی مالیاتی، نحوه تکمیل و راه اندازی شرکت های تعاونی، صدور مجوز برای تولید آبزیان، صدور مجوز برای صادرات محصولات کشاورزی و دام مازاد بر نیاز کشور، صدور مجوز معافیت حقوق ورودی مرتبط با قانون امور گمرکی، صدور مجوزهای اعزام و پذیرش هیات های تجاری نمایشگاه های خارج از کشور، تغییر کاربری چاه های کشاورزی، انعقاد قراردادهایی که با سرمایه گذاری بخش خصوصی انجام می گیرد، صدور مجوز احداث نیروگاه های خورشیدی و بادی، واگذاری معادن در مناطق شکار ممنوع و صدور موافقت اصولی تاسیسات گردشگری از جمله این اختیارات است.
اسحاق جهانگیری این مقرره جلسه مورخ ۱۳۹۵/۰۵/۲۰ هیأت وزیران را طی نامه شماره ۶۲۱۱۱ مورخ ۱۳۹۵/۰۵/۲۵ علاوه بر وزارتخانه های ذکر شده، به وزارت کشور و سازمان برنامه و بودجه کشور نیز ابلاغ کرد.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس