تاریخ انتشار: ۱۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اول رئیس جمهور مجوز استفاده درآمدهای حاصل از تکالیف مقرر در پروانه اپراتورها را به وزارت ارتباطات ابلاغ کرد. به گزارش ایسکانیوز،اسحاق جهانگیری، تصویبنامه هیات وزیران درخصوص مجوز استفاده صد درصد درآمد های حاصل از تکالیف مقرر در پروانه کارورها (اپراتورها) جهت تحقق اهداف و برنامه های خدماتی عمومی اجباری و پایه به […]

[ad_1]

معاون اول رئیس جمهور مجوز استفاده درآمدهای حاصل از تکالیف مقرر در پروانه اپراتورها را به وزارت ارتباطات ابلاغ کرد.

به گزارش ایسکانیوز،اسحاق جهانگیری، تصویبنامه هیات وزیران درخصوص مجوز استفاده صد درصد درآمد های حاصل از تکالیف مقرر در پروانه کارورها (اپراتورها) جهت تحقق اهداف و برنامه های خدماتی عمومی اجباری و پایه به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را ابلاغ کرد.

متن کامل ابلاغیه به شرح زیر است:

هیات وزیران در جلسه ۱۳۹۵٫۰۵٫۱۳ به پیشنهاد شماره ۴۰۰۷۴/۱ مورخ ۱۳۹۵٫۰۵٫۰۴ وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و به استناد ماده (۹) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (۲) – مصوب ۱۳۹۳ – تصویب کرد.

۱- به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اجازه داده می شود صددرصد (۱۰۰%) درآمدهای حاصل از تکالیف مقرر در پروانه کارورها (اپراتورها) را جهت تحقق اهداف و برنامه های خدماتی عمومی اجباری و پایه با اولویت روستاها و شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر جمعت مطابق نظام نامه اجرایی خدمات عمومی اجباری مخابراتی (USO) مصوب کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات از محل ردیف های پیش بینی شده در قوانین بودجه سنواتی به صورت درآمد – هزینه در صورت لزوم با استفاده از مشارکت کارورها (اپراتورها) به مصرف برساند.

۲- به منظور تحقق اهداف مندرج در ماده (۹) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (۲) و توسعه بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات و تحقق دولت الکترونیک، به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اجازه داده می شود صددرصد (۱۰۰%) منابع یاد شده را بر اساس موافقتنامه متباله با سازمان برنامه و بودجه کشور در طرح های توسعه ای و کمک های فنی و اعتباری هزینه کند.

۳- مبلغ واریزی به حساب مربوط در خزانه داری کل کشور با مبادله موافقتنامه و در سقف اعتبار تخصیص یافته قابل پرداخت می باشد.

این مقرره در جلسه مورخ ۱۳۹۵٫۰۵٫۱۳ هیئت وزیران تصویب و با شماره ۵۸۰۲۱ مورخ ۱۳۹۵٫۰۵٫۱۷ از سوی معاون اول رییس جمهور به وزارتخانه های ارتباطات و فناوری اطلاعات، امور اقتصادی و دارایی و سازمان برنامه و بودجه ابلاغ گردید.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس