تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اول رییس جمهوری مقرره هیات وزیران درخصوص لغو تصویبنامه موضوع تسری مصوبه همسان سازی حقوق و مزایای مدیران عامل و اعضای هیات مدیره بانک ها به شرکت سهامی بیمه ایران را به دستگاه های ذیربط ابلاغ کرد. به گزارش ایسکانیوز با ابلاغ این مصوبه، تصویبنامه شماره ۱۲۷۸۲۵/ت۴۹۶۵۵هـ مورخ ۱۶ مهر ۱۳۹۲ که بر […]

[ad_1]

معاون اول رییس جمهوری مقرره هیات وزیران درخصوص لغو تصویبنامه موضوع تسری مصوبه همسان سازی حقوق و مزایای مدیران عامل و اعضای هیات مدیره بانک ها به شرکت سهامی بیمه ایران را به دستگاه های ذیربط ابلاغ کرد.

به گزارش ایسکانیوز با ابلاغ این مصوبه، تصویبنامه شماره ۱۲۷۸۲۵/ت۴۹۶۵۵هـ مورخ ۱۶ مهر ۱۳۹۲ که بر اساس آن همسان سازی حقوق و مزایای مدیران عامل و اعضای هیات مدیره بانک ها به شرکت سهامی ایران تسری می یافت، لغو گردید.
اسحاق جهانگیری این مقرره را که در جلسه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ هیئت وزیران تصویب شده بود با شماره ۷۱۶۶۰ مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ به وزارتخانه امور اقتصادی و دارایی و بانک مرکزی ابلاغ کرد.
همچنین معاون اول رییس جمهوری تصویبنامه هیات وزیران مورخ دهم شهریور ۱۳۹۵ در خصوص مجوز خرید یک دستگاه وانت وینگل دوکابین و ۳ دستگاه خودرو ی سواری تولید داخل توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ( سازمان سنجش آموزش کشور ) را با شماره ۷۱۶۶۸ مورخ ۱۳۹۵٫۰۶٫۱۴ را به وزارتخانه های علوم، تحقیقات و فناوری، امور اقتصادی و دارایی و سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرد.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس