تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس جمهوری، قانون الحاق سازمان تعاونی مصرف کادر نیروهای مسلح (اتکا) به فهرست نهاد‌ها و مؤسسات عمومی غیردولتی را برای اجرا به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ابلاغ کرد. به گزارش ایلنا، این قانون در جلسه علنی روز سه‌شنبه مورخ دوم شهریورماه یکهزار و سیصد و نود و پنج مجلس شورای اسلامی تصویب […]

[ad_1]

رئیس جمهوری، قانون الحاق سازمان تعاونی مصرف کادر نیروهای مسلح (اتکا) به فهرست نهاد‌ها و مؤسسات عمومی غیردولتی را برای اجرا به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ابلاغ کرد.

به گزارش ایلنا، این قانون در جلسه علنی روز سه‌شنبه مورخ دوم شهریورماه یکهزار و سیصد و نود و پنج مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ ۱۳۹۵/۶/۱۷ به تأیید شورای نگهبان رسیده است.


 متن این قانون به شرح زیر است:


قانون الحاق سازمان تعاونی مصرف کادر نیروهای مسلح (اتکا) به فهرست نهاد‌ها و مؤسسات عمومی غیردولتی


ماده‌واحده ـ سازمان تعاونی مصرف کادر نیروهای مسلح (اتکا) به فهرست نهاد‌ها و مؤسسات عمومی غیردولتی موضوع ماده‌واحده قانون فهرست نهاد‌ها و مؤسسات عمومی غیردولتی مصوب ۱۳۷۳/۴/۱۹ اضافه می‌شود.


تبصره۱ـ کمکهای دولت برای امور رفاهی و معیشتی کارکنان دولت اعم از شاغل و بازنشسته لشکری و کشوری که در لوایح بودجه سنواتی و یا سایر قوانین و مقررات مربوطه پیش‌بینی می‌شود، از طریق سازمان اتکا به کارکنان و بازنشستگان لشکری و کشوری ذی‌نفع واگذار و عرضه می‌گردد.


تبصره۲ـ سازمان اتکا برابر اساسنامه ابلاغی سال ۱۳۹۳ که به‌تصویب فرماندهی معظم کل قوا رسیده است، اداره می‌شود.


قانون فوق مشتمل بر ماده‌واحده و دو تبصره در جلسه علنی روز سه‌شنبه مورخ دوم شهریورماه یکهزار و سیصد و نود و پنج مجلس شورای اسلامی تصویب شد و در تاریخ ۱۳۹۵/۶/۱۷ به تأیید شورای نگهبان رسید.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس