تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس جمهوری در دیدار استاندار قم، ضمن قدردانی از حمایت ها و نصایح دلسوزانه علمای قم، خطاب به استاندار قم گفت: سلام مرا به مراجع عظام تقلید ابلاغ بفرمایید به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا،سید مهدی صادقی، استاندار قم پیش از ظهر امروز با حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری دیدار کرد. […]

[ad_1]

رئیس جمهوری در دیدار استاندار قم، ضمن قدردانی از حمایت ها و نصایح دلسوزانه علمای قم، خطاب به استاندار قم گفت: سلام مرا به مراجع عظام تقلید ابلاغ بفرمایید

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا،سید مهدی صادقی، استاندار قم پیش از ظهر امروز با حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری دیدار کرد.

حجت الاسلام حسن روحانی در این دیدار، دستورات لازم را برای اختصاص اعتبارات و تکمیل طرح های نیمه تمام و پروژه های آغاز به کار شده در سفر استانی صادر کرد.

وی همچنین بر ضرورت رونق اقتصادی و اشتغالزایی در راستای منویات مقام معظم رهبری درباره اقتصاد مقاومتی، تاکید و دستورات لازم را برای اختصاص اعتبارات و تکمیل طرح های نیمه تمام و پروژه های آغاز به کار شده در سفرهای استانی صادر کرد.

استاندار قم نیز در این دیدار ضمن بیان آخرین وضعیت سیاسی، اقتصادی و اجتماعی استان قم، به ارائه گزارشی از اقدامات کارگزاران دولت تدبیر و امید در استان قم پرداخت.

وی با اشاره به وضعیت طرح های مصوب سفر ریاست جمهوری به قم افزود: با جدیت در حال پیگیری تحقق این طرح ها در موعد مقرر هستیم.

۲۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس