تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اول رییس جمهوری دو تصویب نامه هیات وزیران درخصوص تعیین مجموع حقوق گمرکی و سود بازرگانی ۵۷۳ ردیف تعرفه جداول کتاب مقررات صادرات و واردات و همچنین موظف بودن گمرک به ترخیص کالا های معاف از پرداخت حقوق گمرکی و سود بانکی را به دستگاه های ذیربط ابلاغ کرد. به گزارش ایسکانیوز، بر […]

[ad_1]

معاون اول رییس جمهوری دو تصویب نامه هیات وزیران درخصوص تعیین مجموع حقوق گمرکی و سود بازرگانی ۵۷۳ ردیف تعرفه جداول کتاب مقررات صادرات و واردات و همچنین موظف بودن گمرک به ترخیص کالا های معاف از پرداخت حقوق گمرکی و سود بانکی را به دستگاه های ذیربط ابلاغ کرد.

به گزارش ایسکانیوز، بر اساس مصوبه تعیین حقوق گمرکی و سود بازرگانی ۵۷۳ ردیف تعرفه جداول پیوست کتاب مقررات صادرات و واردات باید به مهر دفتر هیات دولت تایید شود و ثبت سفارش و ورود این اقلام مندرج در آن صرفا با ارز متقاضی مجاز است.
اسحاق جهانگیری این مقرره را که در جلسه مورخ ۱۳۹۵٫۰۶٫۰۷ هیات وزیران تصویب شده است با شماره ۷۰۶۷۳ مورخ ۱۳۹۵٫۰۶٫۱۳ به وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت، امور اقتصادی و دارایی و جهادکشاورزی ابلاغ کرد.
همچنین معاون اول رییس جمهوری، تصویب نامه هیات وزیران درخصوص موظف بودن گمرک جمهوری اسلامی ایران به ترخیص کالا های معاف از پرداخت حقوق گمرکی و سود بانکی که در جلسه مورخ ۱۰ شهریورماه جاری که به تصویب هیات دولت رسیده بود، با شماره ۷۰۶۹۴ مورخ ۱۳ شهریورماه ۹۵ به وزارتخانه های امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و گمرک ابلاغ کرد.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس