تاریخ انتشار: ۲۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اول رییس جمهوری مصوبه آیین نامه اجرایی ماده (۱) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت را برای اجرا ابلاغ کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی عمومی قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری، در این مصوبه که از سوی وزارتخانه های نفت، امور […]

[ad_1]

معاون اول رییس جمهوری مصوبه آیین نامه اجرایی ماده (۱) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت را برای اجرا ابلاغ کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی عمومی قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری، در این مصوبه که از سوی وزارتخانه های نفت، امور اقتصادی و دارایی و سازمان برنامه و بودجه کشور پیشنهاد شده بود، علاوه بر تعاریف و عبارات، اعمال حق حاکمیت بر منابع نفت و گاز، نحوه تعیین قیمت نفت صادراتی و فرآورده های نفتی و میعانات گازی، سوخت هواپیما تعیین تکلیف شده است.
همچنین تعیین مسئولیت وصول مبالغ حاصل از فروش این فراورده های ذکر شده در آیین نامه، نحوه واریز مبالغ به دست آمده از فروش نفت و گاز و فرآورده های آن، چگونگی بازپرداخت تعهدات سرمایه ای، چگونگی پرداخت مالیات و ارزش افزوده نفت تولیدی در این آیین نامه و مجوز لازم به وزارت نفت بعنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران برای انعقاد قرارداد با شرکت ملی نفت تعیین تکلیف شده است.
این مقرره در جلسه مورخ ۱۳۹۵٫۰۴٫۱۳ هیات وزیران تصویب و با شماره ۵۹۱۲۱ مورخ ۱۳۹۵٫۰۵٫۱۹ از سوی اسحاق جهانگیری به وزارتخانه های نفت، امور اقتصادی و دارایی و سازمان برنامه و بودجه ابلاغ شد.

۲۰۵/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس