تاریخ انتشار: ۰۵ فرو ۱۳۹۴

ابطحی گفت: جمع‌بندی من از مجموعه رفتار احزاب در سال ۹۳ این است که آنها تلاش کردند خود را برای برنامه‌های انتخاباتی سال ۹۴ آماده کنند. به گزارش گذارنیوز محمدعلی ابطحی  در تحلیل «وضعیت احزاب در سالی که گذشت»، اظهار کرد: سال ۹۳ برای احزاب، سال گرم شدن و آماده‌سازی خود برای فعالیت‌های انتخاباتی بود. […]

ابطحی گفت: جمع‌بندی من از مجموعه رفتار احزاب در سال ۹۳ این است که آنها تلاش کردند خود را برای برنامه‌های انتخاباتی سال ۹۴ آماده کنند.

ابطحی

به گزارش گذارنیوز محمدعلی ابطحی  در تحلیل «وضعیت احزاب در سالی که گذشت»، اظهار کرد: سال ۹۳ برای احزاب، سال گرم شدن و آماده‌سازی خود برای فعالیت‌های انتخاباتی بود.

ابطحی افزود: متأسفانه نمی‌توانیم انکار کنیم که احزاب در جامعه ما کاربرد خود را فقط در انتخابات نشان می‌دهند چون جامعه ما حزبی نیست و احزاب همیشه حضور واقعی ندارند و فقط در انتخابات‌ها حضور پیدا می‌کنند.

وی ادامه داد: از این رو چون سال ۹۴ دو انتخابات مهم برگزار می‌شود؛ احزاب در سالی که گذشت به رغم همه مشکلات، تلاش کردند خود را آماده کنند تا از ابتدای سال ۹۴ وارد فعالیت‌های حزبی و تشکیلاتی خود شوند.

این فعال سیاسی اصلا‌ح طلب با اشاره به برگزاری انتخابات‌های امسال گفت: امسال از نظر برگزاری دو انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری سالی مهم و سرنوشت‌ساز است.

ابطحی تأکید کرد: معمولا سال قبل از انتخابات‌ها سال پرتحرکی است؛ به همین خاطر در سال ۹۳ احزاب مختلف ورود پیدا کردند.

وی اظهار داشت: البته با توجه به شرایط فعلی، جریانات و بخش‌های اصلی اصلاح‌طلب خیلی بروز و ظهور حزبی پیدا نکردند؛ اما احزاب میانه و متوسط جریان اصلاح‌طلب مجموعه‌ای از سمینارها را برگزار کردند که می‌توان این فعالیت‌ها را به فال نیک گرفت.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس