تاریخ انتشار: ۲۶ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] ورزش سه: گرت بیل در جریان بازی با بایرن مونیخ دچار مصدومیت شد و نیمه دوم جای خود را به آسنسیو داد.  بیل که اواخر بهمن ماه و پس از سه ماه مصدومیت به میادین بازگشت، یک بار دیگر از همان ناحیه قبلی مصدوم شده و به طور حتم بازی فردا برابر خیخون را […]

[ad_1]

ورزش سه: گرت بیل در جریان بازی با بایرن مونیخ دچار مصدومیت شد و نیمه دوم جای خود را به آسنسیو داد.

 بیل که اواخر بهمن ماه و پس از سه ماه مصدومیت به میادین بازگشت، یک بار دیگر از همان ناحیه قبلی مصدوم شده و به طور حتم بازی فردا برابر خیخون را از دست خواهد داد.

 

ابراز نگرانی زیدان از وضعیت مصدومیت بیل

زیدان در نشست خبری امروز خود راجع به شرایط بیل گفت:« او فردا قطعا با ما نخواهد بود و سپس خواهیم دید شرایطش چگونه است.

بیل از ناحیه عضلات سولئوس آسیب دیده و پای او ورم دارد. نگران وضعیتش هستم و نمی خواهم روی او ریسک کنم. شرایط او را باید روز به روز و بازی به بازی در نظر گرفت و دید که چه پیشرفتی حاصل شده است. پس از بازی با خیخون باید با بایرن روبرو شویم و سه شنبه، شرایط پای بیل را بررسی خواهیم کرد. امیدوارم او بتواند در بازی با بایرن به میدان برود.

 

مصدومیت گرت عضلانی است و از همان ناحیه ای که جراحی شده بود. این اتفاق برای بازیکنانی که به دلیل مصدومیت، مدت طولانی به دور از میادین می مانند طبیعی است. در مورد او نمی توانیم هیچ کاری انجام دهیم و فقط باید امیدوار باشیم هر چه سریع تر بهبود پیدا کند.

بیل فردا به به طور حتم نیست و سپس باید ببینیم بهبودی مصدومیتش چه پیشرفتی داشته. وضعیت روحی گرت هم بد نیست و دوست دارد با تیم باشد. در این وضعیت او باید آسوده خاطر باشد و خوشبختانه همینگونه نیز هست.»

 

خیخون:« درست است که این تیم برای بقا می جنگد ولی تیم خوبی است و با توجه به شرایط خطرناکش، می تواند ما را به دردسر بیندازد. می دانیم که این بازی چه اهمیتی دارد؛ ولی هدف ما کسب سه امتیاز است و نه چیز دیگر.»

 

ابراز نگرانی زیدان از وضعیت مصدومیت بیل

رونالدو:« همانطور که خودش گفته، در مقطع پایانی فصل بهترین شرایط بدنی را دارد. واقعیت این است که شرایط او عالی است و بسیار با انگیزه. ۱۰۰ گل او در اروپا؟ باور کنید بازیکنان کمی هستند که می توانند به چنین رکوردی دست پیدا کنند.»

 

۵ کیلو کاهش وزن بنزما:« بله تاثیر این کاهش وزن در بازی های اخیر او دیده می شود. او حال از لحاظ بدنی در شرایط مطلوبی است. کریم می داند که حفظ شرایط خوب بدنی در طول فصل و به خصوص در این مقطع پایانی، چقدر مهم است؛ در هفته هایی که هر سه روز بازی داریم و هر بازی حکم فینال را دارد.»

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس