تاریخ انتشار: ۳۱ خرد ۱۳۹۴

در این جلسه بررسی حوادث تشییع‌جنازه شهدای غواص مطرح و اعضای هیئت اجرایی حاما ابراز تأسف خود را بابت این بی‌اخلاقی‌ها و سو استفاده‌های جناحی اعلام کردند. به گزارش گذارنیوز به نقل از روابط عمومی حزب اراده ملت اولین جلسه هیئت اجرایی حزب اراده ملت در ماه مبارک رمضان با حضور دبیر کل، قائم‌مقام وی و […]

در این جلسه بررسی حوادث تشییع‌جنازه شهدای غواص مطرح و اعضای هیئت اجرایی حاما ابراز تأسف خود را بابت این بی‌اخلاقی‌ها و سو استفاده‌های جناحی اعلام کردند.

حاما

به گزارش گذارنیوز به نقل از روابط عمومی حزب اراده ملت اولین جلسه هیئت اجرایی حزب اراده ملت در ماه مبارک رمضان با حضور دبیر کل، قائم‌مقام وی و دبیران کمیته‌ها مورخ ۳۰/۳/۹۴ روز شنبه در دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران تشکیل شد.

بررسی اخبار داخلی و بین‌المللی اولین دستور جلسه بود که در متن آن بررسی حوادث تشییع‌جنازه شهدای غواص مطرح و اعضای هیئت اجرایی حاما ابراز تأسف خود را بابت این بی‌اخلاقی‌ها و سو استفاده‌های جناحی اعلام کردند.

در ادامه با توجه به دستور جلسه دبیران کمیته‌های تشکیلات و امور استان‌ها به تشریح فعالیت‌ها و گزارش عملکرد خود پرداختند و تدوین برنامه یک‌ساله ارائه‌شده توسط هاشم جباری دبیر کمیته تشکیلات رأی مثبت گرفت.

همچنین در این جلسه دبیر شاخه جوانان و دانشجویان به ارائه گزارش از روند و عملکرد شاخه پرداخت

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس