تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مقامات داخلی سنگاپور از ۴۱ مورد ابتلا به ویروس زیکا در این کشور خبر دادند. به گزارش ایسنا، مقامات سنگاپور ۴۱ مورد انتقال ویروس زیکا را در این کشور تایید کرده‌اند. همچنین احتمال موارد بیشتری از آلودگی در این کشور وجود دارد. این ویروس می‌تواند موجب بروز نارسایی در نوزادان شود. وزارت بهداشت و […]

[ad_1]

مقامات داخلی سنگاپور از ۴۱ مورد ابتلا به ویروس زیکا در این کشور خبر دادند.

به گزارش ایسنا، مقامات سنگاپور ۴۱ مورد انتقال ویروس زیکا را در این کشور تایید کرده‌اند. همچنین احتمال موارد بیشتری از آلودگی در این کشور وجود دارد. این ویروس می‌تواند موجب بروز نارسایی در نوزادان شود.

وزارت بهداشت و آژانس ملی محیط زیست سنگاپور در بیانیه مشترکی اعلام کردند: تمامی این ۴۱ نفر از ساکنان یا کارگران منطقه صنعتی و مسکونی حومه‌ای هستند. همچنین مشخص نیست آنان به تازگی به مناطق آلوده به ویروس زیکا سفر کرده باشند و بنابراین به نظر می‌آید این افراد در سنگاپور به این ویروس آلوده شده باشند.

به گفته مقامات سنگاپوری، ابتلای این افراد به ویروس زیکا تایید کننده انتقال محلی این ویروس است.

وزارت بهداشت سنگاپور به بیمارستان‌ها و مرکز درمانی نسبت به شیوع این ویروس هشدار داده و اعلام کرده که بیماران مبتلا به آن بیشتر دچار تب و حساسیت‌های پوستی هستند.

به گزارش روزنامه گاردین، “گان کیم یونگ” وزیر بهداشت سنگاپور نیز گفت: احتمال آلوده شدن تعداد بیشتری به ویروس زیکا وجود دارد چرا که این کشور مرکز سفرهای بین المللی است. همچنین از آنجائی که بسیاری از مبتلایان به این ویروس با علائم خفیفی روبرو هستند انتقال محلی آن بسیار بالا خواهد بود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس