تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] جنگنده‌های ائتلاف بین المللی ضد داعش در ۲۴ ساعت گذشته ۲۱ بار مواضع این گروه تروریستی را بمباران کردند. به گزارش ایلنا به نقل از اسپوتنیک، جنگنده‌های ائتلاف بین‌المللی به رهبری آمریکا تنها در ۲۴ ساعت گذشته ۲۱ بار مواضع داعش در عراق و سوریه را بمباران کردند. فرماندهی عملیات ضد داعش […]

[ad_1]

جنگنده‌های ائتلاف بین المللی ضد داعش در ۲۴ ساعت گذشته ۲۱ بار مواضع این گروه تروریستی را بمباران کردند.

به گزارش ایلنا به نقل از اسپوتنیک، جنگنده‌های ائتلاف بین‌المللی به رهبری آمریکا تنها در ۲۴ ساعت گذشته ۲۱ بار مواضع داعش در عراق و سوریه را بمباران کردند.


فرماندهی عملیات ضد داعش نیروهای آمریکایی در عراق و سوریه اعلام کرد: «جنگنده های ائتلاف بین المللی در سوریه ۱۴ بار مواضع داعش را بمباران کردند. نیروهای ائتلاف همچنین هفت عملیات هوایی در حمایت از نیروهای عراقی در این کشور انجام دادند.»


جنگنده‌های ائتلاف در سوریه ۱۰ تانکر نفتی داعش، یک خمپاره انداز، چند سنگر، یک تیربار سنگین و یک انبار سلاح این گروه تروریستی را منهدم کردند.


بمباران مواضع داعش در عراق در حمایت از عملیات نیروهای عراقی در الرمادی و موصل صورت گرفت که طی این حمله‌ها یک انبار سلاح داعش، شش سنگر، هفت خمپاره انداز و یک خودروی این گروه تروریستی نابود شدند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس