تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا از تالش، علی فتح‌اللهی در آیین افتتاح کلاس‌های آموزشی سرشماری نفوس و مسکن این شهرستان که در سالن مصطفی خمینی(ره) تالش با حضور بخشداران، معاونان و سایر مسئولان برگزار شد با بیان اینکه آمار در سرنوشت مردم تاثیر  بسزایی دارد، گفت: به عنوان نمونه اگر بخواهیم یک جایی کار عمرانی انجام بدهیم به […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا از تالش، علی فتح‌اللهی در آیین افتتاح کلاس‌های آموزشی سرشماری نفوس و مسکن این شهرستان که در سالن مصطفی خمینی(ره) تالش با حضور بخشداران، معاونان و سایر مسئولان برگزار شد با بیان اینکه آمار در سرنوشت مردم تاثیر  بسزایی دارد، گفت: به عنوان نمونه اگر بخواهیم یک جایی کار عمرانی انجام بدهیم به آمار جمعیت آن منطقه و سایر اطلاعات اولیه نیاز داریم.


فرماندار تالش خطاب به مأموران سرشماری و با اشاره به اینکه خداوند به قلم در قرآن تاکید دارد و از آن با قسم یاد کرده، بیان داشت: سرنوشت یک منطقه در دست شماست. اگر شما برای سرشماری یک روستا وقت نداشته باشید سرنوشت آن روستا بد رقم زده می‌شود.


وی افزود: همه باید در محضر خداوند متعال جوابگو باشیم. سرنوشت و آینده مردم به شما بستگی داد و اگر یک روستا را از قلم بیندازید تا ۱۰ سال آن روستا را محروم کرده‌اید.


فتح‌اللهی تاکید کرد: مأموران سرشماری باید طوری رفتار کنند که مردم به آنها اعتماد داشته باشند و اطلاعات دقیق و صحیح را در اختیارشان قرار دهند.


فرماندار تالش گفت: در جلسه‌ای که در استانداری گیلان برگزار شد، مصوب شده تا مناطق صعب‌العبور ابتدای روز که مأموران انرژی بیشتری دارند سرشماری شوند.


وی افزود: به این ترتیب در صورت مواجه با شرایط آب و هوایی نامناسب آمارگیران دچار مشکلی نمی‌شوند و پس از آن می‌توانیم به مناطق دیگر بپردازیم.


فرماندار تالش تصریح کرد: ۵۵ مامور سرشماری، ۱۱ کارشناس و معاون فنی، ۶ آمارگیر ذخیره، ۱ آمارگیر تلفنی با ۱۱ خودرو از ۲۷۹ آبادی در ۱۰ دهستان و ۴ بخش تالش آمارگیری می کنند.


وی در پایان با خوب ارزیابی کردن امنیت شهرستان تالش گفت: ما امنیت این سرزمین را مدیون شهدا هستیم و هیچ کشوری در دنیا از امنیت و آرامش جمهوری اسلامی ایران برخوردار نیست.


[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس