تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۱۳۹۴
دبیر کمیته انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات:

دبیر کمیته انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات کشور با تاکید بر ساماندهی جبهه اصلاحات گفت: آیین‌نامه کمیته انتخابات اصلاح‌طلبان در کشور تدوین شده است.

به گزارش “گذار” عزت‌الله تقواییان در جمع خبرنگاران گیلان گفت: تلاش می‌شود جبهه اصلاحات به طور فراگیر در کشور عمل کند و انتظار می‌رود این روند در استان‌ها اجرایی شود.

وی با اشاره به ایجاد فضای باز سیاسی بیشتر از سال ۹۲ در کشور، اظهار کرد: آیین‌نامه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات برای سومین بار اصلاح شده است.

 تقواییان شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان را ائتلاف بین احزاب اصلاح‌طلب خواند و بیان کرد: وجود احزاب ۱۹گانه اصلاحات در کشور قانونمند است.

دبیر کمیته انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات کشور با تاکید بر ساماندهی جبهه اصلاحات گفت: آیین‌نامه کمیته انتخابات اصلاح‌طلبان در کشور تدوین شده است.

 تقواییان به برنامه‌های نخست تا پنجم توسعه در کشور اشاره کرد و یادآور شد: اگر مدیریت به احزاب واگذار شود، عملکرد بهتری ارائه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تصمیم گرفته شده لیست واحد کاندیداها جبهه اصلاحات در استان‌ها ارائه می‌شود، خاطرنشان کرد: امسال به طور فراگیر در انتخابات شرکت می‌کنیم و فعالیت‌های حزبی در راستای انتخابات بیشتر می‌شود.

تقواییان  با اشاره به اینکه مدیران خوبی در کشور داریم، یادآور شد: برنامه‌های توسعه هرکدام بهتر از دیگری بود و احزاب باید انتخابات و مدیریت کشور را در دست گیرند و پاسخگو باشند.

وی با بیان اینکه رئیس دولت اصلاخات را لیدر جبهه اصلاحات می‌دانیم، خاطرنشان کرد: تصمیم‌گیری‌ها در شورای هماهنگی اصلاحات در استان‌ها انجام می‌شود.

تقواییان با تصریح بر اینکه رقیب ما باید قواعد را بپذیرد و متوجه شود این روند به نفع کشور است، اضافه کرد: دو رقیب آگاه و توانمند می‌توانند همدیگر را رصد کنند و برنامه‌ها را در انتخابات ارائه دهند.

تقواییان تصریح کرد: دوسوم اعضای جبهه اصلاحات در استان‌ها کاندیداهای مجلس را انتخاب می‌کنند و به مردم ارائه می‌شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس