تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] در مورد آیفون همیشه انتشار آمارهایی از میزان محبوبیت مدل‌های مختلف برای رسانه‌ها جذاب است. حالا که آیفون ۷ و ۷ پلاس هم وارد بازار شده‌اند، دوبار بازار این آمارها وتخمین‌ها داغ شده است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از دیجی کالا جدیدترین آمارها از محبوبیت بیش‌تر مدل‌های جدید آیفون نسبت به مدل قبلی […]

[ad_1]

در مورد آیفون همیشه انتشار آمارهایی از میزان محبوبیت مدل‌های مختلف برای رسانه‌ها جذاب است. حالا که آیفون ۷ و ۷ پلاس هم وارد بازار شده‌اند، دوبار بازار این آمارها وتخمین‌ها داغ شده است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از دیجی کالا جدیدترین آمارها از محبوبیت بیش‌تر مدل‌های جدید آیفون نسبت به مدل قبلی یعنی آیفون SE خبر می‌دهند. در حالی که تنها مدل ۲.۶ درصد از آیفون‌های فعال و در حال استفاده، SE است، دو مدل تازه‌وارد آیفون روی هم ۳.۶ درصد دستگاه‌های فعال را شامل می‌شوند؛ اگر بخواهیم دقیق‌تر اشاره کنیم باید بگوییم آیفون ۷ معادل ۲.۷ درصد و آیفون ۷ پلاس ۹ درصد از این آمار را به خود اختصاص داده‌اند.

همچنین مطابق همین آمارها محبوب‌ترین مدل آیفون در حال حاضر آیفون ۶ و ۶ پلاس است که مجموعا ۳۸.۳ درصد از دستگاه‌های فعال و مورداستفاده را تشکیل می‌دهند. این همان چیزی است که می‌شد پیش‌بینی‌اش کرد چون مدل‌های مختلف آیفون ۶ در عین حال که زیاد هم قدیمی نیستند، به‌اندازه‌ی کافی در بازار جا افتاده‌اند که مشتریان خود را پیدا و البته حفظ کنند. بعد از آیفون ۶ و ۶ پلاس رتبه‌ی محبوبیت بعدی به آیفون ۶s و ۶s پلاس تعلق دارد که روی م ۲۷.۵ درصد از دستگاه‌های فعال را تشکیل می‌دهند. نسخه‌های مختلف آیفون ۵ هم در حال حاضر سهمی ۲۴.۴ درصدی از کل گوشی‌های آیفون فعال دارند و بالاخره سهم آیفون ۴ و ۴s هم از این آمارها حدود ۳.۷ درصد است.

همچنان که در چند ماه اخیر روند رشد استفاده از آیفون ۷ اوج گرفته، تعداد دستگاه‌های فعال آیفون سری ۴ با شیب تند روند نزولی داشته‌اند، پیش‌بینی می‌شود در ماه‌های آینده روند رشد استفاده از آیفون‌های ۶ و ۶ پلاس کندتر شود و این‌بار ۶s و ۶s پلاس تبدیل به محبوب‌ترین آیفون‌ها شوند و به‌این ترتیب آیفون ۷ و ۷ پلاس هم رتبه‌ی بالاتری در فهرست پیدا کنند.

۱۰۸/۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس