تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۴
پازل تكذيب ادعاى كيهان تكميل شد:

روز دوشنبه از دفتر آیت الله یزدى تماسى حاصل شد ولى وقتى مى خواستیم میان ایشان و حاج حسن آقا ارتباط تلفنى را وصل کنیم دفتر آیت الله یزدى اعلام کرد که ایشان منصرف شده اند و فرموده اند: مشکلى بوده است که رفع شده است.

ساعاتى پس از آنکه حضرات آیات موحدى کرمانى، هاشمى شاهرودى، احمد خاتمى، حسینى بوشهرى و درى نجف آبادى تماس تلفنى خود با یادگار امام حهت دعوت از ایشان براى حضور در امتحان خبرگان را رد کردند، دو عضو باقیمانده هیئت رئیسه نیز این خبر را تکذیب کردند.

به گزارش “گذارخبر” و به نقل از انتخاب ، عصر امروز یکى از نزدیکان آیت الله یزدى در گفتگویى کوتاه اعلام کرد: آیت الله یزدى قصد داشتند که با سید حسن خمینى تماس بگیرند اما منصرف شدند و تماسى بر قرار نشد.

وى در پاسخ به این سؤال که آیا آیت الله یزدى در آن مکالمه مى خواسته اند از یادگار امام جهت شرکت در آزمون دعوت کنند؟ گفت: نمى دانم، بنده صرفاً مى دانم که آیت الله یزدى مى خواستند تماس بگیرند ولى منصرف شدند.

خبرنگار انتخاب این مطلب را از دفتر آیت الله سید حسن خمینى هم جویا شد ؛ عضو دفتر امام با تایید این خبر گفت: روز دوشنبه از دفتر آیت الله یزدى تماسى حاصل شد ولى وقتى مى خواستیم میان ایشان و حاج حسن آقا ارتباط تلفنى را وصل کنیم دفتر آیت الله یزدى اعلام کرد که ایشان منصرف شده اند و فرموده اند: مشکلى بوده است که رفع شده است.

این عضو دفتر امام اعلام کرد که پس از آن تماس دیگر هیچ تماسى میان این دو بزرگوار رخ نداده است.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسى عضو دیگر هیئت رئیسه خبرگان هم در گفتگو با خبرنگار انتخاب بیان داشت: بنده در زمینه ى دعوت از حاج حسن آقا هیچ گونه اقدامى نکرده ام و با ایشان تماس نگرفته ام.

آیت الله یزدى و حجت الاسلام و المسلمین رئیسى هم تماس تلفنى با سید حسن خمینى را تکذیب کردند!

این عضو هیئت رئیسه خبرگان ادامه داد: این امور اساساً ربطى به هیئت رئیسه خبرگان ندارد تا ما بخواهیم در این زمینه اقدامى صورت بدهیم!

به گزارش «انتخاب» ؛ بدین ترتیب ادعاى آقاى حاج حسین شریعتمدارى به طور کامل تکذیب شده است، حال باید منتظر بود و دید که آیا این برادر ارزشى حاضر است به خاطر این اشتباه که موجب نسبت کذب به بیت امام شده است، از ایشان و عموم مردم معذرت خواهى کند؟

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس