تاریخ انتشار: ۲۲ اسف ۱۳۹۴

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر این راه در سال ۹۲ باز نشده بود چنین نتیجه قابل قبولی در این دوره انتخابات به دست نمی‌آمد.

،به گزارش “گذارنیوز”  آیت الله هاشمی رفسنجانی در همایش هم‌اندیشی برگزیدگان مرحله اول و نامزدهای مرحله دوم انتخابات مجلس دهم ائتلاف اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان ضمن ابراز خوشحالی از حضور در این مجموعه بیان داشت: امیدواریم این مجموعه بتواند در تاریخ انقلاب تاریخ‌ساز شود.

او با اشاره به تحولاتی که از ۸۴ آغاز شد و در ۹۲ به پایان رسید، گفت: ‌این تحولات در طول این سال‌ها منفی بود و وضع کشور را در شرایط منفی قرار داد. مردم گام اول را در ۹۲ خوب برداشتند و راه را باز کردند.

آیت الله هاشمی گفت: نمی‌خواهم مسائل را باز کنم و نکات منفی در طول این سال‌ها را بازگو کنم اما اگر این راه در سال ۹۲ باز نشده بود چنین نتیجه قابل قبولی در این دوره انتخابات به دست نمی‌آمد.

او با تاکید بر اینکه گام دوم به واسطه شرایط اجتماعی جامعه سیاستمداران فرهیخته و مردم آگاه رخ داده است، گفت: ما اگر جدی باشیم می‌توانیم راه انحرافی و جریان انحرافی را که به نظام ضربه زده است، اصلاح کنیم و به تناسب زمان می‌توان به وضوح اذعان داشت شرایط بهتری از گذشته داریم وضعیتی نو و ارزشمند را در تاریخ انقلاب ایجاد شده است.

آیت الله هاشمی شرط دستیابی به این شرایط نو را جدیت دانست و تاکید کرد: کسانی که در این جلسه حضور دارند یا انتخاب شدند یا در آستانه انتخاب هستند. به تعبیر امام مجلس در راس امور است و اینک شما مسئولیت بزرگی دارید.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به بیانات رهبری در روز گذشته اشاره کرد و گفت: خوشبختانه دیروز رهبری هم انتخابات را خوب ارزیابی کردند و صحت انتخابات را تایید فرمودند.

ادامه دارد…

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس