تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم می‌گوید: همکاری جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و جامعه روحانیت مبارز تهران برای انتخابات مثل سابق نیست، شاید همکاری‌های جزیی با هم داشته باشند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرانلاین آیت الله مرتضی مقتدایی درباره فضای سیاسی شهر قم در فاصله ۸ ماه مانده تا انتخابات ریاست […]

[ad_1]

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم می‌گوید: همکاری جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و جامعه روحانیت مبارز تهران برای انتخابات مثل سابق نیست، شاید همکاری‌های جزیی با هم داشته باشند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرانلاین آیت الله مرتضی مقتدایی درباره فضای سیاسی شهر قم در فاصله ۸ ماه مانده تا انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ گفت: من در منابر و سخنرانی ها هنوز درباره انتخابات صحبتی نشنیدم و ندیدم.

وی درباره اینکه آیا در دیدارهای شما با شخصیت های سیاسی در قم، صحبتی هم از انتخابات ریاست جمهوری و مصادیق آن می‌شود؟ یادآور شد: خیلی کم، ولی اینکه کسی از آقایان اظهارنظر رسمی درباره تمایل به کاندیدای خاص کند من نشنیدم.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پاسخ به این سئوال که آیت الله یزدی بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ سخنرانی گلایه آمیزی کرد و گفت “جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در آستانه انشقاق بود”، آیا این تشکل روحانی سال ۹۶ در حمایت از نامزد خاصی اعلام موضع رسمی می کند یا برای پیشگیری از تکرار اتفاق سال ۹۲ سکوت در پیش می گیرد؟، توضیح داد: موضوع انتخابات ریاست جمهوری در جامعه مدرسین هنوز مطرح نشده است. اول باید بحث و نظرات جمع شود اما وقتی هنوز هیچ بحث نشده است، نمی توان پیش بینی کرد.

وی درباره اینکه ممکن است جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ورودی به انتخابات ریاست جمهوری نداشته باشد، گفت: به احتمال قوی برای دعوت مردم به مشارکت در انتخابات بیانیه می دهد اما اینکه نامزد تعیین و معرفی کند هنوز بحثی نشده است.

مقتدایی درباره همکاری جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با جامعه روحانیت مبارز تهران برای انتخابات ریاست جمهوری افزود: در حد متعارف شاید و احتمال همکاری وجود داشته باشند اما در سطح برنامه های قبلی که با هم همکاری می کردند الان نیست چون آن موقع کمیته مشترک می گذاشتند و با هم همکاری داشتند، الان آن همکاری نیست؛ حالا ممکن است در ضمن قرارهایی که پیش بیاید همکاری های جزیی داشته باشند. علی ایحال مثل سابق نیست.

۲۰۶/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس