تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

آیت الله سیدمحمد غروی می گوید که بزرگان کشور سعید جلیلی را برای مذاکرات مناسب نمی دانند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از انتخاب،استاد حوزه و دانشگاه در پاسخ به پرسشی در مورد اظهارات اخیر سعید جلیلی علیه دولت گفت: هنوز ما برآورد کاملی از شخصیت این آقا نداریم، نه تنها من بلکه خیلی از […]


آیت الله سیدمحمد غروی می گوید که بزرگان کشور سعید جلیلی را برای مذاکرات مناسب نمی دانند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از انتخاب،استاد حوزه و دانشگاه در پاسخ به پرسشی در مورد اظهارات اخیر سعید جلیلی علیه دولت گفت: هنوز ما برآورد کاملی از شخصیت این آقا نداریم، نه تنها من بلکه خیلی از افراد چنین برداشتی دارند. بنابر گفته بعضی از بزرگان، ایشان در حدی نیست که بتواند مدیریت کلان را در سطح کشور داشته باشند و مدیریت کنند.

عضو جامعه مدرسین در ادامه افزود: با اینکه آقای سعید جلیلی از دانش آموختگان دانشگاه امام صادق است ولی مرحوم آیت الله مهدوی کنی اصلا معتقد نبود که آقای جلیلی می تواند مدیریتی در سطح کلان در حد ریاست جمهوری را عهده دار شود، لذا همان موقعه جامعه روحانیت مبارز نظرش معطوف به آقای جلیلی نبود. آقای جلیلی را پایداری ها علم و مطرح کردند ولی روحانیت مبارز که در راس آن مرحوم آیت الله مهدوی کنی بود، نظرش بیشتر معطوف به آقای قالیباف و آقای ولایتی بود.

حجت السلام غروی تصریح کرد: من شناخت چندانی از آقای جلیلی ندارم ولی کسانی که با ایشان شناخت داشتند اعتقادشان این است که در عین حالی که آدم متدین و خوبی و سالمی است ولی در اینکه بتواند مدیریت کلان را در سطح مملکت داشته باشد و از طرف دیگر بتواند نیروهای قوی را با خودش بیاورد جای تردید دارد.

عضو جامعه مدرسین قم با اشاره به رفتارهای انتخاباتی احمدی نژاد گفت: آقای احمدی نژاد با توجه به سابقه دو دوره ریاست جمهوری و عملکردی که برجای گذاشت و همچنین مشکلاتی که از نظر قانونی و اجرایی و پرونده های باز مختلفی که برای ایشان و نزدیکانشان وجود دارد، بعید می دانم ورود پیدا کند.

وی افزود: از همه مهمتر شورای نگهبان از این موارد چشم پوشی نمی کند. احمدی نژاد و اطرافیان وی با سخنرانی کردن و رفتن یه شهرهای مختلف مردم را محک می زنند تا ببینند آیا زمینه بر آنها فراهم است یا خیر. آنها می خواهند بازخورد مردم را بگیرند تا دریابند چقدر از این موضوع استقبال می شود. آنها همچنین می خواند بازخورد مسئولین کشور از جمله وزارت کشور و شورای نگبهان را رصد کنند.

غروی تصریح کرد: اگر زمینه برای احمدی نژاد مناسب بود، قاعدتا خودش دست به کار می شود ولی اگر زمینه را مساعد نبیند افرادی که خط فکر خودش را حمایت می کنند مثل آقای سعید جلیلی را حمایت می کند.

۲۰۳منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس