تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مرجع تقلید شیعیان گفت: حدومرز ما اسلام و اهل‌بیت(ع) است و هرکجا احساس کنیم خدشه‌ای به آها وارد می‌شود ورود پیدا می‌کنیم. به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم،آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی پیش از ظهر امروز در دیدار دانشجویان افسری علویون دانشگاه امام حسین(ع) و رزمندگان، ایثارگران و خانواده شهدای مدافع حرم تیپ فاطمیون […]

[ad_1]

مرجع تقلید شیعیان گفت: حدومرز ما اسلام و اهل‌بیت(ع) است و هرکجا احساس کنیم خدشه‌ای به آها وارد می‌شود ورود پیدا می‌کنیم.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم،آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی پیش از ظهر امروز در دیدار دانشجویان افسری علویون دانشگاه امام حسین(ع) و رزمندگان، ایثارگران و خانواده شهدای مدافع حرم تیپ فاطمیون که در مدرسه علمیه امام کاظم(ع) برگزار شد، اظهار داشت: تیپ فاطمیون لشکری شجاع، دلیر و جان‌برکف است و باید به خاطر پیروزی‌ها و افتخارآفرینی آن‌ها در مقابل دشمنان اسلام به آن‌ها تبریک گرفت.

وی بابیان اینکه اگر مدافعین حرم نبودند دشمن بر مناطق مهمی از جهان اسلام تاکنون مسلط شده بود، خاطرنشان کرد: در صحبتی که چند وقت پیش با فرماندهان سپاه در این زمینه داشتم آن‌ها هم بر نقش مهم تیپ فاطمیون و ترس دشمنان از آنان تأکید داشتند.

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به آیه‌ای از قرآن کریم درباره پاداش مجاهدت درراه خدا تصریح کرد: جان و مالی که خداوند خودش داده خودش هم خریدار آن است و برای مجاهدت درراه خدا، پروردگار پاداش بهشت جاودان را در نظر گرفته است.

وی گفت: در بخش‌های پایانی زیارت عاشورا آرزو می‌شود که‌ ای کاش ما هم در راه اهل‌بیت(ع) و مانند شهدای کربلا شهید شویم و آن‌هایی که آرزو داشتند مانند شهدای کربلا باشند امروز دفاع از حق مانند شهید شدن در رکاب اهل‌بیت(ع) به‌حساب می‌آید.

آیت‌الله مکارم شیرازی عنوان کرد: ما حدومرزی نمی‌شناسیم و حدومرز ما اسلام و اهل‌بیت(ع) است و هرکجا احساس کنیم خدشه‌ای به آن‌ها وارد می‌شود ورود می‌کنیم.

وی بابیان اینکه صحنه‌های جنگ تحمیلی به ایران در حال تکرار است، افزود: زمانی جنگ تمام دنیا با ایران بود و امروز به سوریه، عراق و یمن رسیده و به اسم مبارزه با داعش آمریکا لشکر سوریه را مورد هدف قرار می‌دهد.

وی تصریح کرد: جنگ احزابی که در تاریخ به آن اشاره‌ شده در حال تکرار است، روزی در ایران و امروز در سوریه و یمن این اتفاق می‌افتد و خوش به حال کسی که این فرصت بهترین بهره را می‌برد.

استاد برجسته حوزه علمیه ادامه داد: تصور دشمنان این بود که چند روزی خواهد گذشت و بشار اسد سقوط می‌کند و بعد از آن لبنان، ایران و افغانستان را تصرف می‌کنند که مجاهدت‌های شما نقشه آن‌ها را نقش بر آب کرد.

۲۰۴۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس