تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۴

پیش‌بینی صهیونیست‌ها برای سال آینده میلادی، وقوع جنگ جهانی سوم و نابودی جهان است.

به گزارش”گذارخبر”   به نقل از پایگاه اینترنتی «وطن دبور»؛ پایگاه اسرائیلی «ماکو» در گزارشی درباره حوادث احتمالی سال آینده پیش‌بینی کرد در حالی که همه منتظرند سال ۲۰۱۵ با حوادث تلخ خود سپری شود، سال ۲۰۱۶ سالی تلخ‌تر خواهد بود، زیرا امکان وقوع جنگ جهانی سوم و نابودی کل جهان در آن انتظار می رود.

از دیگر اتفاقاتی که این پایگاه اسرائیلی پیش‌بینی کرده است، انتشار ویروس مالیخولیا است که ترکیبی از ویروس‌های آنفلوانزا، حصبه و بیماری هاری است که باعث مالیخولیای شدید می شود، به گونه ای که فرد مبتلا به آن، مرتکب کارهای غیرعادی می شود.

به نوشته این پایگاه اسرائیلی، ارتش آمریکا از طریق رزمایش‌ها و تمرینات نظامی می تواند همه حوادث را پیش از روی دادن، پیش‌بینی کند. در گزارش پایگاه اسرائیلی «ماکو» آمده است که مسیحیان همیشه در پی یافتن آخرالزمان هستند و آن گونه که در کتاب‌های عهد جدید آمده است، سال ۲۰۱۶ پایان دنیا است که با ظهور دوم مسیح همزمان می شود، ظهوری که باعث بخشش گناهان آدمیان خواهد شد و دنیا به پایان خواهد رسید.

پایگاه اسرائیلی «ماکو» نوشته است پیش‌بینی‌ها درباره چگونگی به پایان رسیدن دنیا متفاوت است، برخی پایان دنیا را از طریق برپایی جنگ جهانی سوم دانسته‌اند که مسبب آن، روسیه، اسرائیل و پیمان ناتو خواهند بود و برخی معتقدند، پایان دنیا، به سبب اتفاقات و حوادث طبیعی خواهد بود به گونه ای که سیل‌های بنیان کن، باعث غرق شدن جهان خواهد شد، به ویژه با توجه به بالا رفتن گرمای زمین.

اتفاقات دیگری که پایگاه اسرائیلی «ماکو» پیشی بینی کرده است، فروپاشی شدید اقتصادهای پیشرفته دنیا و نیز منازعه ژاپن و چین خواهد بود، همانگونه که دانشمندان روس نیز پیش بینی کرده اند، سال آینده زمین با جسمی فضایی برخورد می کند که به مرگ یک میلیارد و دویست میلیون نفر منجر خواهد شد. از اتفاقات دیگری که برای سال آینده پیش بینی شده است، گسترش گروه‌های افراطی در اروپا خواهد بود.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس