تاریخ انتشار: ۲۳ فرو ۱۳۹۵
المانیتور:

المانیتور در گزارشی به بررسی وضع سلامت محمدرضا شجریان و احتمال لغو ممنوعیت خوانندگی وی پرداخت.

به گزارش “گذارنیوز” وبسایت المانیتور در گزارشی نوشت: هر ساله با فرا رسیدن بهار، چهره های برجسته ایران با انتشار بیانیه ها و پیام های ویدئویی، سال نور را به هموطنان خود تبریک می گویند. اما امسال، ایرانیان با یک پیام ویدئویی شوک آور مواجه شدند.
۲۰ مارس سال جاری میلادی ( ۱ فروردین ۹۵)، محمدرضا شجریان با سر تراشیده مقابل دوربین ظاهر شد و بسیاری از ایرانیان را متعجب کرد. شجریان در پیام نوروزی اش اعلام کرد به سرطان مبتلا شده است. به دنبال آن، برخی رسانه های ایران نیز گزارش دادند وی به نوعی سرطان پیشرفته کلیه دچار شده است. انتشار این اخبار، واکنشهای مختلفی را به دنبال داشت.
“پرویز پرستویی،” بازیگر سرشناس سینمای ایران در صفحه اینستاگرام ناراحتی خود را از بیماری او ابراز کرد. “حسن قاضی زاده هاشمی،” وزیر بهداشت نیز شخصا با شجریان تماس گرفت و گفت هر کاری که لازم باشد برای بهبود وضع سلامت وی انجام خواهد داد. صدا و سیمای ایران نیز  خبری را به انعکاس وضع شجریان اختصاص داد. برخی این اقدام صدا و سیما را آشتی با شجریان توصیف کردند.
المانیتور در ادامه نوشت: شجریان یک خواننده کلاسیک است و لقب “سلطان آواز ایران” را به خود اختصاص داده است. وی کار خود را در ابتدا به عنوان قاری قرآن آغاز کرد و سپس به دنبال موسیقی سنتی رفت.
در پایان این گزارش آمده است: با معطوف شدن توجه صدا و سیما به وضع سلامت شجریان و اظهارات مثبت مقامات ارشد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این خصوص، به نظر می رسد این خواننده محبوب، بخت بازگشت به صحنه را داشته باشد. ماه مبارک رمضان که از اوایل ژوئن (خرداد) آغاز می شود، سرنوشت شجریان را مشخص می کند. پس باید صبر کرد و دید آیا صدا و سیما آواز معروف شجریان به نام “ربنا” را زمان افطار پخش می کند؟

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس