تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر کشور در پاسخ به پرسش که آیا ریاست ستاد انتخابات کشور برای برگزاری انتخابات ۹۶ تغییر می کند گفت: خیر ریاست ستاد انتخابات معلوم است. بهگزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا عبدالرضا رحمانی فضلی گفت: با اشاره به اینکه ما برای برگزاری انتخابات اسفند ۹۴ مدل ستاد انتخابات کشور را تغییر دادیم اما […]

[ad_1]

وزیر کشور در پاسخ به پرسش که آیا ریاست ستاد انتخابات کشور برای برگزاری انتخابات ۹۶ تغییر می کند گفت: خیر ریاست ستاد انتخابات معلوم است.

بهگزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا عبدالرضا رحمانی فضلی گفت: با اشاره به اینکه ما برای برگزاری انتخابات اسفند ۹۴ مدل ستاد انتخابات کشور را تغییر دادیم اما این ستاد را با ترکیبی از معاونت امنیتی، بازرسی، تدارکات و پشتیبانی، استان و حراست ایجاد کردیم و معاون سیاسی ریاست این ستاد را بر عهده گرفت و بنده هم در بالادست باید تصمیم این ستاد را مورد تایید قرار می دادم.

وی با اشاره به این که تجربه موفق از این ترکیب به دست آمد افزود: ما همین روش را در ستاد انتخابات کشور برای برگزاری انتخابات ۹۶ اجرا می کنیم.

وزیر کشور دیروز (یکشنبه) طی حکمی محمد حسین مقیمی را به سمت قائم مقامی وزارت کشور منصوب کرد. پس از این حکم گمانه‌هایی در برخی رسانه‌ها درباره جابجایی مقیمی از معاونت سیاسی وزارت کشور و ریاست ستاد انتخابات کشور و جایگزینی وی با علی اصغر احمدی مطرح شد.

۲۰۵/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس