تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۴

مهدی محمدی دبیر اسبق سیاسی کیهان مدتهاست که هم پای ثابت مناظره ها و مستندهای هسته ای صدا و سیما علیه دولت است و هم کارشناس دائمی رسانه های تندرو. او همچنین تحت عنوان “کارشناس ارشد مسائل استراتژیک” در روزنامه وطن امروز فعالیت می کند.

به گزارش “گذارخبر” ، وی در آخرین اظهار نظر خود، اگر چه اعتراف می کند که پرونده پی ام دی در آژانس بسته شده، اما می نویسد: نام دولت روحانی به عنوان دولتی که برای منافع زودگذر سیاسی خود خسارتهای راهبردی به کشور وارد کرد در تاریخ خواهد ماند.
در مواقع متعددی؛ رسانه های فوق او را از اعضای تیم مذاکره کننده هسته ای و حتی گاه سخنگوی این تیم در زمان دبیری شورای عالی امنیت ملی دکتر جلیلی معرفی می کنند. اما واقعیت چیست؟
مهدی محمدی؛ هیچگاه و در هیچ دوره ای نه عضو تیم مذاکره کننده بوده و نه سخنگوی تیم.
وی در چند سفر آخر دکتر جلیلی به واسطه یکی از اعضای دبیرخانه، مسئول امور خبرنگاران بود ولی بعد از اینکه خودش را چند جا سخنگو معرفی کرد و حتی خبرنگاران داخلی را برای مصاحبه با خود (با همین عنوان) به داخل چادر خبرنگاران می کشید؛ باعث عصبانیت دبیر وقت شورای عالی امنیت ملی شد.
محمدی در مذاکرات آلماتی یک با پا در میانی یک عضو تیم، به عنوان مسوول خبرنگاران راهی سفر شد؛ ولی به دلیل تداوم رفتار سابق خود، در الماتی ٢ کنار گذاشته شد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس