تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۴
ده داعشی در فهرست سیاه دولت بریتانیا;

روزنامه بریتانیایی “دیلی میل” با انتشار گزارشی در این باره می نویسد:”ده مظنون عضویت در داعش و دست داشتن در عملیات آن گروه در فهرست سیاه دولت بریتانیا برای حملات پهپادی بعدی قرار دارند. نه تن از آنان مرد هستند و یک نفر زن که گمان می رود در سوریه مخفی شده باشند. این گمانه زنی پس از حملات اخیر پهپادی با استفاده از موشک های هلفایر مطرح می شود.”

پس از تایید رسمی خبر کشته شدن “ریاض خان” و “روح الامین” اعضای جوان داعش به وسیله پهپادهای بریتانیایی توسط “دیوید کامرون” نخست وزیر بریتانیا گمانه زنی هایی درباره ادامه این حملات و دف قرار دادن دیگر اعضای داعش توسط نیروهای نظامی بریتانیایی مطرح شده اند.

به گزارش “گذارخبر”، روزنامه بریتانیایی “دیلی میل” با انتشار گزارشی در این باره می نویسد:”ده مظنون عضویت در داعش و دست داشتن در عملیات آن گروه در فهرست سیاه دولت بریتانیا برای حملات پهپادی بعدی قرار دارند. نه تن از آنان مرد هستند و یک نفر زن که گمان می رود در سوریه مخفی شده باشند. این گمانه زنی پس از حملات اخیر پهپادی با استفاده از موشک های هلفایر مطرح می شود.”

یکی از اصلی ترین مظنونین “جان جهادی” یا همان جلاد داعش است که نام واقعی اش “محمد اموازی” است و در جنایات زیادی از جمله سر بریدن ها نقش داشته است.

دیگر مظنون اصلی “ناصر مثنی” است.

“عبدالماجد عبدالبری” ۲۵ ساله مظنون دیگری است که از لندن به داعش پیوسته است.

“صدراتا زار” ۳۲ ساله یکی دیگر از اعضای داعش است.

“محمد هادی” ۱۹ ساله یک مظنون دیگر است.

“عمر حسین” ۲۷ ساله در گفت و گو با بی بی سی گفته بود که از بریتانیا متنفر است.

“اصیل مثنی” ۱۹ ساله سه ماه پیش به سوریه قرار کرده بود.

“عین دیویس” پیش تر متهم به قاچاق مواد مخدر بوده و بعدا تغییر دین داده است.

“عامر دغایث” ۲۱ ساله از شرق ساسکس بریتانیا به داعش پیوسته است.

“خدیجه دیر” ۲۲ ساله تنها زن مظنون رد فهرست سیاه دولت بریتانیا است که صورتش را پوشانده و کلاشنیکف در دست است او یکی از اولویت های دولت بریتانیا برای ترور قلمداد می شود.

 

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس