تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران گفت که تنها بخش‌های اداری و ستادی آتش‌نشانی جزو مشاغل سخت محسوب نمی‌شود. سعید شریف زاده در گفت‌وگو با ایسنا  در پاسخ به این سوال که آتش نشانی جزو مشاغل سخت محسوب می‌شود؟ گفت: طی مکاتبات و رایزنی هایی که با مجلس ، دولت و شورای […]

[ad_1]

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران گفت که تنها بخش‌های اداری و ستادی آتش‌نشانی جزو مشاغل سخت محسوب نمی‌شود.

سعید شریف زاده در گفت‌وگو با ایسنا  در پاسخ به این سوال که آتش نشانی جزو مشاغل سخت محسوب می‌شود؟ گفت: طی مکاتبات و رایزنی هایی که با مجلس ، دولت و شورای شهر انجام شد آتش نشانی جزو مشاغل به حساب می آید ولی نه همه حوزه های آتش نشانی. به طور کل آتش نشانی ۹ حوزه دارد که همه آن ۹ حوزه عملیاتی است و بخش های ستادی و بخش های دیگر اداری آن جزو مشاغل سخت محسوب نمی شود.

وی با بیان اینکه ۱۲۳ پایگاه آتش نشانی به صورت شبانه‌روزی در شهر تهران فعال است، گفت: با تلاش آتش‌نشانان تهرانی، تاکنون حتی یک مورد از درخواست‌های شهروندان بدون پاسخ نمانده است و نتایج نظرسنجی‌های متعدد حکایت از این دارد که میزان رضایتمندی شهروندان تهرانی از خدمات آتش‌نشانی حدود ۹۷ درصد است.

وی درباره علت عمده تماس‌ها و حوادث شهر تهران گفت: حوادث و اتفاقات تهران بیش از حد انتظار است به نحوی که روزانه ۳۰۰ حادثه رخ می‌دهد که در سه بخش حریق ، حوادث و خدمات ایمنی تقسیم می‌شوند.

شریف‌زاده با درخواست از شهروندان‌تهرانی برای همکاری با آتش‌نشانی به ویژه در سطح معابر و مواقع ترافیک، از استقرار ماموران و خودروهای آتش‌نشانی در معابر و میادین اصلی پایتخت در پیک ترافیک خبر داد تا در صورت موقع حریق به سرعت نسبت به امدادرسانی  اقدام کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس