تاریخ انتشار: ۳۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی آلمانی باواریایی‌ها از علاقه‌اش برای ماندن در این تیم پس از سال ۲۰۱۹ گفت. به گزارش ایسکانیوز، کارلو آنچلوتی از زمانی که در این تابستان جانشین پپ گواردیولا در بایرن‌مونیخ شده، با این تیم در هر ۶ بازی ابتدایی‌ از رقابت‌های مختلف فصل ۱۷-۲۰۱۶ به پیروزی رسیده است. سرمربی پیشین رئال‌مادرید که تا […]

[ad_1]

آنچلوتی

سرمربی آلمانی باواریایی‌ها از علاقه‌اش برای ماندن در این تیم پس از سال ۲۰۱۹ گفت.

به گزارش ایسکانیوز، کارلو آنچلوتی از زمانی که در این تابستان جانشین پپ گواردیولا در بایرن‌مونیخ شده، با این تیم در هر ۶ بازی ابتدایی‌ از رقابت‌های مختلف فصل ۱۷-۲۰۱۶ به پیروزی رسیده است. سرمربی پیشین رئال‌مادرید که تا سال ۲۰۱۹ با باواریایی‌ها قرارداد دارد، از علاقه‌اش برای تمدید قراردادش با قهرمان آلمان گفت.

آنچلوتی که در تیم‌های چلسی، پاری‌سن‌ژرمن و رئال‌مادرید تنها پس از دو فصل به همکاری‌ای با این تیم‌ها پایان داده، در گفت‌و‌گو با روزنامه «TZ» آلمان گفت: می‌خواهم بیشتر از دو فصل دیگر در بایرن‌مونیخ بمانم. بایرن‌ همانند یک کمپانی است و از آن دست باشگاه‌هایی است که در آن حس خانواده بودن، به شما دست می‌دهد.

آنچلوتی که حالا در کنفرانس خبری‌های خود سعی می‌کند به زبان آلمانی صحبت کند، در ادامه عنوان کرد: باید بگویم که یادگیری زبان آلمانی خیلی پیچیده و دشوار است.

۶۰۵/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس