تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۴
حجت الاسلام صدیقی:

حجت الاسلام صدیقی در جمع کارکنان پایور و وظیفه سپاه استان گلستان با بیان شاخصه های یک فرد مؤمن، گفت: مؤمن بازی سیاسی انجام نمی دهد و خودش را به آمریکا نمی فروشد.

به گزارش گذارنیوز، امام جمعه موقت تهران در جمع کارکنان پایور و وظیفه سپاه استان گلستان در ابتدای سخنان خود گفت: خداوند دنیا را بازار قرار داده است، و عمر مؤمن کالایی است که خداوند خریدار آن است.

وی افزود: مؤمن بازی سیاسی انجام نمی دهد و خودش را به آمریکا نمی فروشد و به غیر از خدا از کسی چیزی نمی خواهد، وابسته دیگران نیست و کار را برای دیگران سنگین نمی کند.

صدیقی با تاکید بر شناختن جایگاه خود اظهار کرد: فتنه امتحانی بود تا خیلی ها جایگاه خود را بشناسند.

وی با طرح این سوال که «چرا عده ای در فتنه سکوت کردند؟» گفت: آنهایی که در جریانات۸۸ با دشمن همصدا شدند و توبه نکردند در حال نابودی خودشان هستند، مانند فردی که بر روی شاخه ای نشسته و در حال قطع کردن همان شاخه است.

وی با بیان اینکه بعضی برای نظام خیلی هزینه دارند اما مفید نیستند ادامه داد: اینکه شخصی بگوید ایمان داشتم و دارم کافی نیست،شرط این است که بتواند تا آخرکار ایمان خود را نگه دارد.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به تحریم های دشمنان علیه ملت ایران و توافق هسته ای گفت: آنهایی که در ۸سال دفاع مقدس شعار «جنگ جنگ تا پیروزی» سر می دادند چرا این شعار را ادامه ندادند. چرا صبر نکردیم تا موریانه بیاید و عهدنامه آنها را بخورد؟

وی به جایگاه جهادگران اشاره کرد و گفت: جهاد دری از درهای بهشت است و خصوصی ترین در بهشت همین در است که آن را باب الحسین یا باب المجاهدین می خوانند.

حجت السلام کاظم صدیقی در پایان گفت: عالی ترین درجه از بهشت مختص اولیاء الهی و جهادگران واقعی است.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس