تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس اداره دوره اول ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: ۲۴۵۰ نفر از معلمان استان در کارگاه آموزشی کلاس‌های چند پایه که در شهریور ماه برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند. قاسم ملازاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: در راستای کیفیت بخشی به کلاس‌های چند پایه کارگروه خاص این کار در […]

[ad_1]

رئیس اداره دوره اول ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: ۲۴۵۰ نفر از معلمان استان در کارگاه آموزشی کلاس‌های چند پایه که در شهریور ماه برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.

قاسم ملازاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: در راستای کیفیت بخشی به کلاس‌های چند پایه کارگروه خاص این کار در استان تشکیل شده و اسامی مدرسان مناطق برای این امر نیز استحصال شده است.

وی اظهار کرد: ۴۰ نفر از مدرسان استانی جهت حضور در این دوره‌ها آموزش می‌بینند و سپس در کارگاه‌های تشکیل شده برای تمامی ۲۴۵۰ نفر از معلمان چند پایه در مناطق مختلف کارگاه برگزار می‌کنند.

ملازاده افزود: این کارگاه در قالب دوره ضمن خدمت و با همکاری دبیرخانه  در نقده اجرا می‌شود.

رئیس اداره دوره اول ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی اظهار کرد: با اساتید وزارتی هماهنگ شده تا این اساتید که مؤلفان کتب درسی نیز هستند بسته هایی را در این کارگاه‌ها ارائه کنند.

وی ادامه داد: کارگاه در دوره دو روزه و در طی ۱۶ ساعت برگزار می‌شود.

ملازاده بیان کرد: کارگاه یاد شده برای ۴۰ نفر مدرس استانی در نیمه اول و برای کل معلمان در نیمه دوم شهریور ماه برگزار می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس