تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل انجمن اولیاء و مربیان وزارت آموزش و پرورش گفت: دستگاه تعلیم و تربیت باید مدرسه محور و تخصص مدار باشد به گزارش ایسنا، علی اصغر احمدی در گردهمایی روسای انجمن اولیاء و مربیان سراسر کشور در تبریز، اظهارکرد: انجمن اولیاء و مربیان به لحاظ نظری دچار تحول و تنوع است و نظریه واحدی […]

[ad_1]

مدیرکل انجمن اولیاء و مربیان وزارت آموزش و پرورش گفت: دستگاه تعلیم و تربیت باید مدرسه محور و تخصص مدار باشد

به گزارش ایسنا، علی اصغر احمدی در گردهمایی روسای انجمن اولیاء و مربیان سراسر کشور در تبریز، اظهارکرد: انجمن اولیاء و مربیان به لحاظ نظری دچار تحول و تنوع است و نظریه واحدی در این خصوص وجود ندارد و در طول تاریخ دچار فراز و نشیب های متعددی شده که در زمان شکل گیری آموزش و پرورش شاهد تصمیمات عدیده و متنوعی در این حوزه بوده ایم.

وی خاطر نشان شد: بخش عظیمی از مردم اعم از اولیاء و دانش آموزان با دستگاه تعلیم و تربیت سر و کار دارند که ظرفیت عظیمی برای هم افزایی بشمار می آید.

احمدی با بیان اینکه سوی محوریت تربیت برعهده خانواده است،افزود: آموزش و پرورش در مدارس وکالت این تربیت را برعهده دارد که انجمن اولیاء و مربیان جهت تحقق این اصل بستر سازی مناسب انجام می دهد.

مدیرکل انجمن اولیاء و مربیان وزارت آموزش و پرورش نگاه تشریفاتی به این مجموعه را متذکر شد و گفت: در سند تحول بنیادین مسئولیت و رسالت انجمن اولیاء و مربیان به عنوان نقشه راه تعلیم و تربیت به وضوح ترسیم شده که رساندن انسان به کمال مطلوب هدف نهایی دستگاه تعلیم و تربیت است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، وی اظهارکرد: ما باید مشارکت اولیاء  مربیان را در قالب امور کیفی ببینیم و ارتقای سطح تربیتی اولیاء و خانواده‌ها هدف ماست.

گفتنی است؛ گردهمایی آموزشی و توجیهی روسای ادارات انجمن اولیاء و مربیان استان های سراسرکشور با هدف تبادل اطلاعات و تجربیات، افزایش کیفیت و آشنایی با سیاستهای کاری دفتر مرکزی تا سوم شهریور ماه در باشگاه فرهنگیان تبریز برگزار می شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس