تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

دبیر ستاد همکاری حوزه های علمیّه و آموزش و پرورش گفت: طرح سرباز طلبه در آموزش و پرورش اجرا می شود. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش حجت الاسلام  مجتبی ملکی در آئین اختتامیه اجلاس مدیران استانی و معاونان ستادی در مشهد اظهارکرد: طرح استفاده از سرباز طلبه از […]


دبیر ستاد همکاری حوزه های علمیّه و آموزش و پرورش گفت: طرح سرباز طلبه در آموزش و پرورش اجرا می شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش حجت الاسلام  مجتبی ملکی در آئین اختتامیه اجلاس مدیران استانی و معاونان ستادی در مشهد اظهارکرد: طرح استفاده از سرباز طلبه از امسال در آموزش و پرورش با سهمیه ۵۰۰ نفر اجرا می شود.

دبیر ستاد همکاری حوزه های علمیّه و آموزش و پرورش با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری درباره ضرورت همکاری حوزه و آموزش و پرورش، از مدیران حوزه های علمیه خواست برای این منظور همکاری لازم را انجام دهند.

وی، عنایت ویژه به دانش آموزان آینده ساز را یکی از اولویت های حوزویان خواند و از آنان خواست که در فعالیت های تبلیغی، فرهنگی و مشاوره ای، این قشر را در اولویت کار خود قرار دهند.

ملکی فعالیت این دفتر را بستر ساز اجرای کارها از تشکیلات موجود عنوان کرد و افزود: با همین رویکرد، طرح «روشنا» با فعالیت بسیار فشرده در سال جاری به جریان افتاده است.منبع:عصرایران

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس