تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دبیر انجمن و مدرس دوره های مربی گری و داوری وودبال فدراسیون گلف گفت: استان گلستان برای نخستین بار در مسابقات کشوری وودبال سال جاری شرکت کرد و موفق به کسب مقام نخست این دوره از مسابقات شد.  به گزارش ایسکانیوز، مهرداد جمشیدی دبیر انجمن و مدرس دوره های مربیگری و داوری وودبال در […]

[ad_1]

وودبال

دبیر انجمن و مدرس دوره های مربی گری و داوری وودبال فدراسیون گلف گفت: استان گلستان برای نخستین بار در مسابقات کشوری وودبال سال جاری شرکت کرد و موفق به کسب مقام نخست این دوره از مسابقات شد. 

به گزارش ایسکانیوز، مهرداد جمشیدی دبیر انجمن و مدرس دوره های مربیگری و داوری وودبال در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون گلف با اشاره به استعداد و پتانسیل ورزش وودبال در استان گلستان گفت: استان گلستان برای نخستین بار در مسابقات کشوری وودبال سال جاری شرکت کرد و موفق به کسب مقام نخست این دوره از مسابقات شد.

وی ادامه داد:در اردوی تیم ملی متشکل از بانوان و آقایان نیز بازیکنان گلستان توانستند عملکرد خوبی را از خود به نمایش گزارند.

دبیر انجمن وودبال فدراسیون گلف اظهار داشت:در همین راستا و با هدف گسترش ورزش وودبال مقرر شد دوره مربیگری درجه سه وودبال در تاریخ ۱۰ تا ۱۲ شهریور طبق آیین نامه کمیته آموزش انجمن وودبال در استان گلستان برگزار شود.

وی با بیان این که این دوره دومین دوره مربی گری درجه سه در کشور و نخستین دوره مربیگری درجه سه در استان گلستان است ادامه داد:در این دوره تعداد ۲۰ خانم و آقا بالای بیست سال شرکت میکنند.

دبیر انجمن وودبال فدراسیون گلف خاطر نشان کرد: با برگزاری دوره های مربی گری و پرورش مربی در نظر داریم زمینه آموزش مقدماتی این رشته ورزشی را در استان ها فراهم کنیم.

۶۰۲/۶۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس