تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رسانه‌های آمریکایی گزارش داده‌اند مقام‌های واشنگتن در حال بررسی «نقشه دومی» برای سوریه از جمله ارسال جنگ‌افزارهای بیشتر برای گروهی از شورشیان، هستند. به گزارش ایلنا به نقل از آسوشیتد‌پرس، «جان کری» وزیر خارجه آمریکا، روز پنجشنبه اعلام کرد: واشنگتن در «مرز پایان دادن» به گفت‌وگوهای دوجانبه با مسکو بر سر سوریه‌ است. […]

[ad_1]

رسانه‌های آمریکایی گزارش داده‌اند مقام‌های واشنگتن در حال بررسی «نقشه دومی» برای سوریه از جمله ارسال جنگ‌افزارهای بیشتر برای گروهی از شورشیان، هستند.

به گزارش ایلنا به نقل از آسوشیتد‌پرس، «جان کری» وزیر خارجه آمریکا، روز پنجشنبه اعلام کرد: واشنگتن در «مرز پایان دادن» به گفت‌وگوهای دوجانبه با مسکو بر سر سوریه‌ است.


کری با اشاره با عملیات ارتش سوریه و روسیه در حلب علیه تروریست‌ها، اظهار داشت، این مذاکرات در سایه چنین شرایطی، «غیرمنطقی» است.


وزیر خارجه آمریکا افزود، در نظر آمریکا، هیچ جدیتی در نیت روسیه برای آتش‌بس دیده نمی‌شود.


پیش از این، مقام‌های وزارت خارجه آمریکا اعلام کرده بودند واشنگتن به مسکو هشدار داده ‌است، در صورت ادامه حملات و بمباران شدید حلب که با حمایت، یا مستقیما، توسط روسیه انجام می‌شوند، مذاکرات با آن کشور در مورد جنگ داخلی سوریه متوقف خواهد کرد.


رسانه‌های آمریکایی نیز گفته‌اند مقام‌های دولت آن کشور در حال بررسی «نقشه دومی» برای سوریه هستند. روزنامه «وال‌استریت‌ژورنال» می‌گوید گفت‌وگوهایی داخلی در دولت آمریکا، بر سر ارسال جنگ‌افزارهای بیشتر برای گروهی از شورشیان، شکل گرفته‌است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس