تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۴
ایهود باراک، وزیر جنگ سابق اسرائیل:

وزیر جنگ سابق اسرائیل گفت که ایالات متحده باید ابزار و تجهیزات لازم برای حمله به ایران را در اختیار این رژیم قرار دهد.

روزنامه هاآرتص نوشت: وزیر جنگ سابق اسرائیل گفت که ایالات متحده باید ابزار و تجهیزات لازم برای حمله به ایران را در اختیار این رژیم قرار دهد.

به گزارش “گذارخبر” ، ایهود باراک با حضور در سمیناری در دانشگاه هاروارد گفت: از آمریکا انتظار داریم که به ما تسلیحاتی را دهد که بتوانیم با آن به تاسیسات هسته ای ایران حمله کنیم.

ایهود باراک افزود: آمریکا متعهد به حفظ برتری نظامی اسرائیل در برابر همسایگانش است و ضروری ترین کار از سر گیری روابط کاری بین دفتر نخست وزیر و کاخ سفید است.دو طرف باید پشت درهای بسته جلسه تشکیل دهند و اطمینان یابند که اگر ایران در صدد تقلب برآید ، شناسایی می شود.

او گفت که آمریکا و اسرائیل باید تشکیل جلسه دهند و نوع تخلف و نقض عمده از سوی ایران را تعریف کنند، آنها باید مشخص کنند که چه پاسخی می دهند و کدام تخلف احیای تحریم را در بر خواهد داشت.چنین روابط دوجانبه ای مستلزم سطح بالایی از اعتماد و دوستی دوجانبه است.

باراک همچنین پیشنهاد کرد که آمریکا یک کنفرانس منطقه ای با حضور اسرائیل ، عربستان سعودی ، اردن و کشورهای خلیج فارس و ترکیه برگزار کند و جنگ با تندروها و تلاش ها برای قدرت یافتن ایران در منطقه را هماهنگ کند.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس