تاریخ انتشار: ۲۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سناتور آمریکایی و نامزد پیشین جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری خواستار همکاری واشنگتن با مسکو شد و از مقام‌های سیاسی آمریکا خواست تا دوران جنگ سرد را به خاطر بیاورند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم، رند پل سناتور جمهوریخواه و نامزد پیشین انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در مصاحبه با اسپوتنیک تاکید کرد: سیاستمداران […]

[ad_1]

سناتور آمریکایی و نامزد پیشین جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری خواستار همکاری واشنگتن با مسکو شد و از مقام‌های سیاسی آمریکا خواست تا دوران جنگ سرد را به خاطر بیاورند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم، رند پل سناتور جمهوریخواه و نامزد پیشین انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در مصاحبه با اسپوتنیک تاکید کرد: سیاستمداران آمریکایی باید چالش‌های ایجاد شده در دوران جنگ سرد را به یاد بیاورند و در مواضع سخت و شدید خود در قبال روسیه تجدیدنظر کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: برخی افراد می گویند که می خواهیم به صورت روسیه مشت بکوبیم، یا می خواهیم منطقه پرواز ممنوع ایجاد کنیم و هواپیماهای روسی را سرنگون نماییم. این افراد چیزی از دوران جنگ سرد به یاد نمی آورند، زمانی که برای جلوگیری از وقوع جنگ با روسیه تلاش می کردیم.

رند پل افزود: روابط دیپلماتیک با روسیه بسیار مهم است به خصوص برای حل و فصل سیاسی بحران سوریه که در ۵ سال گذشته تاکنون ادامه یافته است.

این سناتور آمریکایی گفت: این بدان معنا نیست که اجازه دهیم روسیه هر کاری دوست دارد، انجام دهد. این اظهارات بدان معناست که روابط خوب با روسیه را حفظ کنیم.

۳۰۰۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس