تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] پیونگ یانگ اعلام کرده که آمریکا قصد دارد با استفاده از بمب افکن‌های B۲ حمله پیشگیرانه هسته‌ای را به کره شمالی انجام دهد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم، خبرگزاری رسمی کره شمالی با انتشار مطلبی اعلام کرد: ایالات متحده آمریکا از بمب افکن های B2 که پیش از این به جزیره گوام […]

[ad_1]

آمریکا از بمب افکن‌های B۲ برای حمله هسته‌ای به کره شمالی استفاده می‌کندآماده‌ باش ارتش ژاپن در برابر شلیک احتمالی موشک کره شمالی

پیونگ یانگ اعلام کرده که آمریکا قصد دارد با استفاده از بمب افکن‌های B۲ حمله پیشگیرانه هسته‌ای را به کره شمالی انجام دهد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم، خبرگزاری رسمی کره شمالی با انتشار مطلبی اعلام کرد: ایالات متحده آمریکا از بمب افکن های B2 که پیش از این به جزیره گوام فرستاده است، برای انجام حمله پیشگیرانه هسته‌ای به کره شمالی استفاده خواهد کرد.

آمریکا پیش از این بمب افکن‌های B2 را به گوام فرستاده است تا در مانورهای نظامی آتی با کره جنوبی شرکت کند. روز سه شنبه فرماندهی راهبردی آمریکا اعلام کرد که ۳ فروند بمب افکن رادار گریز B2 را برای انجام ماموریت های آموزشی به جزیره گوام اعزام کرده است.

خبرگزاری رسمی کره شمالی افزود: این مساله مهم است که توجه زیادی به استقرار چشمگیر تسلیحات هسته‌ای آمریکا در آستانه برگزاری مانورهای مشترک با کره جنوبی داشته باشیم.

کره شمالی بارها اعلام کرده است که هدف اصلی از انجام مانورهای نظامی کره جنوبی و آمریکا، تمرینی برای حمله واقعی به کره شمالی است.

۳۰۳۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس