تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی گفت: آمریکایی‌ها مایل نیستند آتش هواپیمای سوری بتواند مواضع تروریست‌ها را منهدم کند و طبیعتا با توجه به ضعفی که جریان تروریستی در سوریه دارد، می‌خواهند از این طریق به تروریست‌ها کمک کنند. به گزارش خبرنگار گذارنیوز، سردار احمد وحیدی رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی در حاشیه مراسم آغاز […]

[ad_1]

رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی گفت: آمریکایی‌ها مایل نیستند آتش هواپیمای سوری بتواند مواضع تروریست‌ها را منهدم کند و طبیعتا با توجه به ضعفی که جریان تروریستی در سوریه دارد، می‌خواهند از این طریق به تروریست‌ها کمک کنند.

به گزارش خبرنگار گذارنیوز، سردار احمد وحیدی رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی در حاشیه مراسم آغاز سال تحصیلی جمع خبرنگاران، با اشاره به اهداف آمریکا درخصوص منطقه پرواز ممنوع در شمال سوریه، گفت: از دیرباز آمریکا بدنبال کننرل راهبردی سوریه بوده‌اند. فضا یکی از عناصر مهم مسایل راهبردی است و کنترل راهبردی آن منطقه به مفهوم کمک مستقیم به تروریست‌ها توسط آمریکاست.


وی اضافه کرد: آمریکایی‌ها مایل نیستند آتش هواپیمای سوری بتوانند مواضع تروریست‌ها را منهدم کند و طبیعتا با توجه به ضعفی که جریان تروریستی در سوریه دارد، می‌خواهند از این طریق به تروریست‌ها کمک کنند؛ همانطور که به یک پایگاه در سوریه حمله کردند و باعث کشته شدن ۶٠ نفر شدند؛ این اقدام کمک مستقیم به تروریست‌ها بود.


 

[ad_2]

منبع:گذارنیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس