تاریخ انتشار: ۱۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی در بیانیه ای از آمادگی این نهاد برای حل بحران هسته ای کره شمالی از طریق از سرگیری فعالیت های راستی آزمایی مرتبط با برنامه هسته ای «پیونگ یانگ» خبر داد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از اسپوتنیک، یوکیا آمانو مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی […]

[ad_1]

مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی در بیانیه ای از آمادگی این نهاد برای حل بحران هسته ای کره شمالی از طریق از سرگیری فعالیت های راستی آزمایی مرتبط با برنامه هسته ای «پیونگ یانگ» خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از اسپوتنیک، یوکیا آمانو مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی (IAEA) در بیانیه ای آزمایش هسته ای کره شمالی را محکوم کرد.

وی اعلام کرد: قویاً از کره شمالی می خواهم تا قطعنامه های صادره از سوی شورای امنیت سازمان ملل متحد و آژانس بین المللی انرژی اتمی را به اجرا درآورد.

در ادامه بیانیه صادره توسط یوکیا آمانو تأکید شده است که این نهاد آماده مشارکت در حل و فصل بحران هسته ای کنونی از طریق از سرگیری فعالیت های راستی آزمایی مرتبط با برنامه هسته ای پیونگ یانگ پس از دست یافتن به یک راه حل سیاسی در این زمینه است.

گفتنی است، خبرگزاری مرکزی کره شمالی (KCNA) امروز اعلام کرد: آزمایش صبح امروز به کره شمالی اجازه دستیابی به پتانسیل توان هسته ای را داده و ویژگی های یک کلاهک هسته ای استاندارد که از توان نصب بر موشک های راهبردی بالستیک برخوردار باشد را به این کشور داده است.

۳۰۳۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس