تاریخ انتشار: ۰۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] گیشه فروش فیلم‌ها اعلام شد که طی آن بارکد توانست فروش قابل توجهی را به دست آورد. گیشه فروش فیلم های سینمایی در حال اکران اعلام شد که طی آن فیلم سینمایی بارکد به کارگردانی مصطفی کیایی توانست فروش قابل توجهی را به دست آورد. فیلم «دختر» شب گذشته به فروش ۷۰ میلیونی دست […]

[ad_1]

گیشه فروش فیلم‌ها اعلام شد که طی آن بارکد توانست فروش قابل توجهی را به دست آورد.

گیشه فروش فیلم های سینمایی در حال اکران اعلام شد که طی آن فیلم سینمایی بارکد به کارگردانی مصطفی کیایی توانست فروش قابل توجهی را به دست آورد.

فیلم «دختر» شب گذشته به فروش ۷۰ میلیونی دست یافت و فروش تهران و شهرستان فیلم به یک میلیارد و ۷۰ میلیون تومان رسید.

فیلم سینمایی «بارکد» هم اینک با فروش ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در تهران و شهرستان روبرو شده است.  فیلم شب گذشته در بیش از ۶ سالن سینما در تهران با فروش فوق‌العاده مواجه شد.

فیلم «دراکولا» گفت با فروش ۲ میلیارد و ۶۲۰ میلیون تومان مواجه شد که این فیلم هم در سالن‌های متعددی شب گذشته با فروش فوق‌العاده روبرو شد.

فیلم «ایستاده در غبار»  با فروش یک میلیارد و ۲۶۰ میلیون تومان در تهران و شهرستان روبرو شده که شب گذشته در سینما کورش در سانس فوق العاده به نمایش درآمد.

«رسوایی ۲» که در تهران در سالن کورش به نمایش خود ادامه می دهد و در شهرستان ها هم همچنان اکران است، هم اینک به فروش ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی رسیده است.

فیلم سینمایی زاپاس روز چهارشنبه ۵۰ میلیون و پنج شنبه ۸۵ میلیون تومان فروش داشت. فیلم در تهران و شهرستان به فروش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان رسید که سهم تهران از این فروش ۹۰۰ میلیون تومان بود.

[ad_2]

لینک منبع

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس