تاریخ انتشار: ۲۷ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] ورزش سه: ایسکو در فصل جاری یکی از ستاره های رئال در لالیگا بوده و ذخیره مورد اعتماد زیدان ولی در لیگ قهرمانان اوضاع کاملا متفاوت است.  شاید عجیب باشد ولی واقعیت این است که ایسکو در لیگ قهرمانان تنها بیشتر از گلر سوم رئال و ماریانو دیاز فرصت حضور در زمین را پیدا […]

[ad_1]

ورزش سه: ایسکو در فصل جاری یکی از ستاره های رئال در لالیگا بوده و ذخیره مورد اعتماد زیدان ولی در لیگ قهرمانان اوضاع کاملا متفاوت است.

 شاید عجیب باشد ولی واقعیت این است که ایسکو در لیگ قهرمانان تنها بیشتر از گلر سوم رئال و ماریانو دیاز فرصت حضور در زمین را پیدا کرده است! حتی کوئنترائوی همیشه مصدوم نیز بیش از او در چمپیونزلیگ به میدان رفته است.

 

آمار عجیب و غریب ایسکو در لیگ قهرمانان

او ۶۷ دقیقه برابر اسپورتینگ لیسبون در دور گروهی و ۱۰ دقیقه نیز در بازی برگشت مقابل ناپولی در یک هشتم نهایی به میدان رفت و در دیگر مواقع از سوی زیدان در ترکیب رئال قرار نگرفته است. در همین بازی چهارشنبه گذشته رئال در زمین بایرن، ایسکو حتی یک دقیقه نیز فرصت بازی کردن پیدا نکرد.

 

در واقع ایسکو در غیاب مهره های اصلی رئال در خط میانی، مورد اعتماد ترین هافبک برای زیدان است اما فقط در لالیگا.

او در لیگ ۱۳۸۷ دقیقه برای رئال بازی کرده که از این حیث دوازدهمین بازیکن کهکشانی ها محسوب می شود. ایسکو در لالیگا ۹ گل زده و ۵ پاس گل نیز داده است و به خصوص دو نمایش او برابر اتلتیکو در بازی رفت و نیز بازی شب گذشته در زمین خیخون فراموش نشدنی هستند.

بسیاری معتقدند که با مصدومیت گرت بیل، ایسکو می تواند سه شنبه شب از ابتدا برای رئال در بازی برگشت مقابل بایرن به میدان برود. باید دید زیدان نیز با این عقیده موافق است یا خیر.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس