تاریخ انتشار: ۲۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نائب رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: همه‌ی تلاش خود را باید برای ارتقای سلامت جاده‌ها به کارگیریم چرا که آمار بالای کشته شدگان در حوادث رانندگی تکان دهنده است. به گزارش ایسنا،  مسعود پزشکیان در مراسم بزرگداشت سالروز تأسیس اورژانس و فوریت­های پزشکی کشور گفت: همانطور که از نام اورژانس و فوریت­‌های پزشکی […]

[ad_1]

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: همه‌ی تلاش خود را باید برای ارتقای سلامت جاده‌ها به کارگیریم چرا که آمار بالای کشته شدگان در حوادث رانندگی تکان دهنده است.

به گزارش ایسنا،  مسعود پزشکیان در مراسم بزرگداشت سالروز تأسیس اورژانس و فوریت­های پزشکی کشور گفت: همانطور که از نام اورژانس و فوریت­‌های پزشکی پیداست باید مشکلات این نهاد به فوریت بررسی و حل شود.

وی با تاکید بر آموزش و فرهنگ سازی در خصوص حوادث جاده‌ای، اظهار کرد: قوانین باید با دقت و صلابت اجرا شده و ساختار اداری و مدیریتی به سوی تامین زیرساخت‌های لازم سوق داده شود.

پزشکیان با بیان اینکه در جایگاه قانونگذاری آمادگی داریم در جهت رفع مشکلات و موانع قدم برداریم، گفت: همه باید تلاش خود را در جهت کاهش آمار کشته شدگان جاده‌ای به کارگیریم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس