تاریخ انتشار: ۲۵ ارد ۱۳۹۴

ارائه آمارهای ضعیف از اقتصاد آمریکا که احتمال افزایش نرخ بهره در این کشور را کمرنگ می‌کند و نیز تضعیف ارزش دلار، رشد ۴.۵ دلاری قیمت طلا را در بازارهای جهانی رقم زد. به گزارش گذارنیوز قیمت طلا در بازارهای جهانی ۴ دلار و ۳۰ سنت افزایش یافت و هر اونس از این فلز گران […]

ارائه آمارهای ضعیف از اقتصاد آمریکا که احتمال افزایش نرخ بهره در این کشور را کمرنگ می‌کند و نیز تضعیف ارزش دلار، رشد ۴.۵ دلاری قیمت طلا را در بازارهای جهانی رقم زد.

طلا

به گزارش گذارنیوز قیمت طلا در بازارهای جهانی ۴ دلار و ۳۰ سنت افزایش یافت و هر اونس از این فلز گران قیمت به ۱۲۱۹ دلار و ۴۰ سنت معامله شد.

قیمت طلا امروز در کمترین زمان ۱۲۱۲ دلار و ۳۰ سنت و در بیشترین زمان به قیمت ۱۲۲۱ دلار به فروش رفت.

قیمت امروز این فلز زرد نسبت به یک ماه گذشته ۲۷٫۵ دلار افزایش داشت اما نسبت به یکسال گذشته با ۸۶ دلار و ۳۰ سنت کاهش همراه بود.

به گزارش رویترز، رشد بیش از ۴ دلاری قیمت امروز طلا باعث شد بیشترین قیمت ۵ هفته گذشته برای طلا رقم بخورد، دلیل افزایش قیمت طلا ارائه آمارهای ضعیف اقتصادی برای آمریکا است که احتمالاً تلاش بانک مرکزی این کشور برای افزایش نرخ بهره را ناکام خواهد گذاشت.

براساس این گزارش، ارزش دلار هم امروز به کمترین میزان ۳ ماه گذشته رسید که دلیل دیگری برای اوج گرفتن قیمت طلا در بازارهای جهانی بود.

به گزارش رویترز، تازه‌ترین نشانه‌های ضعف اقتصاد آمریکا چالشی است بر اینکه بعد از رشد اندک اقتصاد این کشور در ۳ ماهه نخست امسال باید آمریکا آماده برگشت به اقتصاد قبل از رشد در سه ماهه نخست  امسال باشد.

برچسب ها: برچسب‌ها, , , , ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس