تاریخ انتشار: ۲۹ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] ورزش سه: نتایج سالهای اخیر رئال مادرید در برنابئو نشانگر آن است که آنها شانس زیادی برای حذف بایرن در بازی فردا شب دارند.​​​​​​​    از زمان شکست ۰-۲ برابر بارسلونا در ۲۷ آوریل ۲۰۱۱، مادریدی ها تنها یک بار طعم تلخ شکست را در خانه چشیده اند که مربوط به باخت ۳-۴ برابر […]

[ad_1]

ورزش سه: نتایج سالهای اخیر رئال مادرید در برنابئو نشانگر آن است که آنها شانس زیادی برای حذف بایرن در بازی فردا شب دارند.​​​​​​​

 

 از زمان شکست ۰-۲ برابر بارسلونا در ۲۷ آوریل ۲۰۱۱، مادریدی ها تنها یک بار طعم تلخ شکست را در خانه چشیده اند که مربوط به باخت ۳-۴ برابر شالکه در سال ۲۰۱۵ می باشد. البته قوهای سپید به علت پیروزی ۰-۲ در آلمان، از آن مرحله نیز با پیروزی گذشتند.

 

در ۳۷ دیدار اخیر، رئال مادرید تنها دو بار در خانه مغلوب شده است و هواداران این تیم می توانند امیدوار باشند با تکیه بر این آمار فوق العاده، تیم محبوب آنها از این مرحله به جمع ۴ تیم صعود کند.

 

آمار، موید صعود رئال مادرید است

در ۱۱ دیداری که لوس بلانکوس در خانه میزبان بایرن بوده است، ۲ پیروزی سهم ژرمن ها، ۸ برد نصیب رئال و یک بازی نیز با تساوی به پایان رسیده است.

 

مادریدی ها در سال ۲۰۰۰ در مرحله گروهی ۲-۴ مغلوب ژرمن ها شدند و یک سال بعد نیز بایرن با یک گل کهکشانی ها را مغلوب کردند و بعد از آن روز طی ۱۶ سال اخیر، رئال در مادرید برابر این تیم همیشه پیروز بوده است.

 

تنها تساوی این دو تیم پرافتخار نیز در سال ۱۹۷۶ و در اولین سفر بایرن به مادرید رخ داده است.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس