تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “یحیی الهی” گفت: مرزبانی ایلام علاوه بر ماموریت حفاظت و حراست از طول ۴۳۵ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق، ماموریت مهم و ارزشمند دیگری همچون پذیرایی از زائران حسینی (ع) برعهده دارد. وی افزود: مرزبانان ایلامی برقراری امنیت در مرز بین المللی مهران […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “یحیی الهی” گفت: مرزبانی ایلام علاوه بر ماموریت حفاظت و حراست از طول ۴۳۵ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق، ماموریت مهم و ارزشمند دیگری همچون پذیرایی از زائران حسینی (ع) برعهده دارد.


وی افزود: مرزبانان ایلامی برقراری امنیت در مرز بین المللی مهران و دروازه عتبات عالیات را افتخاری بزرگ برای خود می دانند؛ از ماه ها قبل تدابیر و اقدامات مهمی را برای هرچه بهتر برگزار شدن کنگره بزرگ اربعین امسال انجام داده ایم.

فرمانده مرزبانی استان ایلام، برگزاری چندین نشست با مرزبانان کشور همسایه و هماهنگی با آنان جهت تسهیل در تردد زائران و نیز تعامل با سایر ارگان های داخلی در امر تردد زوار را از اقدامات صورت گرفته در این رابطه برشمرد.

سرهنگ الهی با اشاره به اینکه مرز بین المللی مهران به عنوان اصلی ترین مرز و دروازه عتبات عالیات در سال های اخیر پذیرای میلیونی زائرین حسینی(ع) بوده است، عنوان داشت : امسال هم پیش بینی ما و مسئولین استانی بر افزایش این جمعیت در مهران است؛ کلیه دستگاه های خدمات رسان، ادارات، ارگان ها، نهادها و نیروهای نظامی و انتظامی دخیل در کنگره عظیم اربعین هم در استان و هم در شهرستان مرزی ساماندهی شده اند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس