تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] بازیکن تیم ملی فوتبال قطر گفت: از نظر آمادگی نمی‌خواهم از صحبت‌های سرمربی بیشتر حرف بزنم چون صد در صد آماده هستیم. به گزارش ایسکانیوز، عبدالرحمن محمد در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی تیم‌های ملی قطر و ایران در خصوص آمادگی بازیکنان قطری اظهار داشت: از نظر آمادگی نمی‌خواهم از صحبت‌های سرمربی بیشتر حرف […]

[ad_1]

هندبال قطر

بازیکن تیم ملی فوتبال قطر گفت: از نظر آمادگی نمی‌خواهم از صحبت‌های سرمربی بیشتر حرف بزنم چون صد در صد آماده هستیم.

به گزارش ایسکانیوز، عبدالرحمن محمد در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی تیم‌های ملی قطر و ایران در خصوص آمادگی بازیکنان قطری اظهار داشت: از نظر آمادگی نمی‌خواهم از صحبت‌های سرمربی بیشتر حرف بزنم چون صد در صد آماده هستیم و بعد از اردوی سوئیس کاملا آماده شدیم. البته مقابل تماشاگران که شیرینی بازی به آنهاست به میدان می‌رویم که امکان دارد این مسئله روی ایران تاثیر منفی داشته باشد.

وی در مورد اینکه آیا شانسی برای صعود به جام جهانی برای خودشان قائل هستند یا خیر تاکید کرد: صد در صد این موضوع که ایران قدرتمند است را قبول دارم و شکی بر این موضوع نداریم اما ما هم تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم. در هر بازی به همان بازی فکر می‌کنیم می توانیم با بزرگان آسیا خود را وفق دهیم و برای رسیدن به جام جهانی تلاش کنیم.

۶۰۴/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس