تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۴

درآمد گوگل در فصل دوم سال مالی جاری بالغ‌بر ۱۷٫۷ میلیارد دلار شد که رشد سالانه ۱۱ درصد و رشد ۳ درصدی نسبت به فصل اول را نشان می‌دهد. بی بی سی اعلام کرد: شرکت های نفتی بزرگ دنیا به سرعت از آمادگی خود برای سرمایه گذاری در صنعت نفت وگاز ایران خبر دادند و […]

درآمد گوگل در فصل دوم سال مالی جاری بالغ‌بر ۱۷٫۷ میلیارد دلار شد که رشد سالانه ۱۱ درصد و رشد ۳ درصدی نسبت به فصل اول را نشان می‌دهد.
نفت
بی بی سی اعلام کرد: شرکت های نفتی بزرگ دنیا به سرعت از آمادگی خود برای سرمایه گذاری در صنعت نفت وگاز ایران خبر دادند و همزمان این کشور وعده بازسازی ناوگان هوایی و ریلی را داده است.
به گزارش گذارنیوز سبکه خبری بی بی سی انگلیس روز جمعه افزود: سال‎ها پس از تحریم اقتصادی و به دنبال توافق هسته ای، بسیاری از شرکت‎های و نهادهای بین المللی خود را برای ورود به بازار ایران آماده می کنند.
در ادامه گزارش آمده است: پس از باز شدن قفل پرونده اتمی، امید به رونق اقتصادی در ایران افزایش یافته و اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود تحریم ها به زودی برچیده می شود و قرار است میلیارد ها دلار پول ایران بازگردانده شود.
آن طور که رییس کل بانک مرکزی ایران گفته، درزمان حاضر رقم کل پول بلوکه شده ایران ۲۹ میلیارد دلار است.
بیژن زنگنه وزیر نفت ایران می گوید: آمادگی برای افزایش صادرات نفت اولین قدم بعد از توافق خواهد بود.
بی بی سی گفت: بازسازی ناوگان هوایی یکی ازاولویت های اصلی دولت ایران است و حسن روحانی رییس جمهوری هم بر آن تاکید کرده است.
بنا به اعلام وزیر ترابری روسیه این کشور در حال مذاکره با ایران برای صادرات هواپیمای مسافری از نوع سوخو است، ولی شرکت روسی رقابت سختی با اروپایی ها و آمریکایی ها پیش رو خواهند داشت.
از سوی دیگر، آژانس اعتباری صادرات بریتانیا که در حال بررسی برای از سرگیری مبادلات تجاری با ایران است، از افزایش درخواست ها برای همکاری با این کشور خبر داده است و این موارد وقتی اجرایی خواهد شد که محدودیت های تبادل مالی رفع شود.
پبش از این، ایتالیا، آلمان، اسپانیا و یونان خواستار از سرگیری روابط تجاری با ایران شده اند.

برچسب ها: برچسب‌ها, , , ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس