تاریخ انتشار: ۱۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون مهندسی و نظارت توزیع برق تهران از آمادگی این شرکت به منظور ارائه خدمات به شهروندان به منظور ترویج فرهنگ بهره‌برداری از انرژی‌های تجدیدپذیر خبر داد. به‌گزارش ایلنا، “سعید اسکندری” با اشاره به این مطلب گفت: زمینه‌های مناسب جهت درج اطلاعات متقاضیان فروش تضمینی برق از نیروگاه‌های خورشیدی در وب سایت رسمی شرکت […]

[ad_1]

معاون مهندسی و نظارت توزیع برق تهران از آمادگی این شرکت به منظور ارائه خدمات به شهروندان به منظور ترویج فرهنگ بهره‌برداری از انرژی‌های تجدیدپذیر خبر داد.

به‌گزارش ایلنا، “سعید اسکندری” با اشاره به این مطلب گفت: زمینه‌های مناسب جهت درج اطلاعات متقاضیان فروش تضمینی برق از نیروگاه‌های خورشیدی در وب سایت رسمی شرکت فراهم شده و این شرکت برای خرید تضمینی برق از نیروگاه‌های خورشیدی آمادگی دارد.


وی در تشریح این مطلب گفت: در اسفند ماه سال ۹۴، پیرو ابلاغ تفاهم نامه خرید تضمینی برق از نیروگاه‌های تجدیدپذیر از سوی سازمان انرژی‌های نو، نمایندگان دفتر طرح و مهندسی، حقوقی و قراردادهای شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به همراه نمایندگان سازمان انرژی‌های نو، طی چندین جلسه به نمایندگی از تمامی شرکت‌های توزیع نسبت به اصلاح پیش نویس تفاهم‌نامه خرید تضمینی برق خورشیدی سال ۹۵ اقدام کردند.


اسکندری همچنین گفت: با توجه به مبادله توافقنامه خرید تضمینی برق از نیروگاه‌های تجدید پذیر در تیرماه سال جاری هم اکنون معاونت مهندسی و نظارت با همکاری معاونت فروش و خدمات مشترکین متولی خرید تضمینی برق از نیروگاه‌های تجدیدپذیر است و در این خصوص پس از توافق اصول اولیه در رابطه با مفاد تفاهم نامه، طی چندین جلسه به تبیین و تعریف فرآیندهای مالی و قراردادی مربوط به قراردادهای خرید تضمینی برق از سوی معاونت‌های مهندسی و نظارت، فروش و خدمات مشترکین و مالی و پشتیبانی پرداخته شده است.


اسکندری در بخش دیگری از این گفتگو اهم فعالیت‌های این معاونت را اجرا و توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر در مناطق تحت پوشش این شرکت عنوان کرد و افزود: تاکنون ۳۵ سایت به قدرت تجمعی بیش از ۷۰۰ کیلووات در نهادهای حاکمیتی، مناطق برق، مدارس و مساجد که با همکاری معاونت برنامه‌ریزی و بررسی‌های فنی دفتر طرح و مهندسی احداث و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.


معاون مهندسی و نظارت از دیگر اقدامات در این زمینه را پروژهٔ استفاده از تسهیلات یارانه‌ای پنجاه درصدی سامانه فتوولتائیک موضوع بند “ز” تبصره ۹ قانون بودجه سال ۹۳ و ادامه فعالیت‌های آن در سال ۹۴ و مونیتورینگ یکپارچه کلیه سامانه‌های خورشیدی نصب شده عنوان کرد و تصریح کرد: از زمان واگذاری و استقرار گروه تجدیدپذیر به این معاونت؛ روند طراحی و نصب نیروگاه‌های خورشیدی آغاز و تا کنون حدود ۱۷۰ کیلووات نصب و بیش از ۷۰۰ کیلووات به طور متمرکز مورد پایش قرار گرفته است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس