تاریخ انتشار: ۱۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد ایران خواهان افزایش صادرات گاز به ترکیه است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه خبری نفت و انرژی، منصور مزروعی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت دیروز (پنجشنبه ١٨ شهریور ماه) اعلام کرد ایران خواهان افزایش صادرات گاز به ترکیه است و مذاکره کنونی ٢ […]

[ad_1]

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد ایران خواهان افزایش صادرات گاز به ترکیه است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه خبری نفت و انرژی، منصور مزروعی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت دیروز (پنجشنبه ١٨ شهریور ماه) اعلام کرد ایران خواهان افزایش صادرات گاز به ترکیه است و مذاکره کنونی ٢ کشور، اکنون تنها قیمت گاز صادراتی را در بر می‎گیرد.

وی با اشاره به قابل حل بودن مسئله قیمت گاز صادراتی ایران به ترکیه، ابراز امیدواری کرد که ٢ کشور بتوانند بر سر این مسئله به توافق دست یابند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: می‎خواهیم حجم ارسال گاز به ترکیه که کشور همسایه، دوست و همراه ماست، افزایش دهیم.

مزروعی با تأکید بر تأثیر منفی تحریم بر توان افزایش تولید نفت ایران و از دست رفتن بخشی از سهم این کشور از بازار نفت در آن دوران، اعلام کرد جمهوری اسلامی پس از تحریم همه حقوق خود را به کار می‎گیرد.

وی گفت: مشتریان همیشگی ما خواهان افزایش واردات نفت از ما هستند؛ ما مشتریانی خوب داریم و بلافاصله پس از پایان تحریم، مذاکره برای افزایش صادرات را آغاز کردیم.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس